DataLife Engine > События > В Україні вже намолочено понад 9 мільйонів зерна

В Україні вже намолочено понад 9 мільйонів зерна

Всі регіони України розпочали, а деякі вже завершують збирання врожаю зернових культур. Про це повідомив сьогодні під час селекторної наради в Укртелекомі Міністр аграрної політики Юрій Мельник.

“В степовій Україні зернові зібрані на площі 43% від прогнозованих площ, а в державі цей показник становить 23%”, – сказав Міністр аграрної політики.

Міністр повідомив, що вже намолочено понад 9 мільйонів зерна при врожайності 31 центнер з гектара. Зібрано пшениці на площі 1,5 мільйонів гектарів і намолочено понад 4,7 мільйона тонн зерна пшениці при врожайності понад 32 центнери з гектара. Ячмінь зібрано на площі 1,4 мільйона гектарів і намолочено понад 4,2 мільйонів тонн зерна ячменю. Триває збирання жита, ріпаку, гороху та заготівля кормів.

Міністр аграрної політики запевнив, що темпи і обсяги збирання врожаю зернових у регіонах підтверджують попередні цьогорічні прогнози збору зернових в обсязі 40,4 мільйона тонн.

“Тобто, на тому рівні, який передбачено Державною цільовою програмою розвитку українського села на період до 2015 року”, – сказав Міністр аграрної політики.Вернуться назад