Логвиненко Володимир Іванович

Логвиненко Володимир Іванович

Український державний діяч. Держ. службовець 1-го рангу (з травня 2007). Безпартійний.

Дата народження: 14.10.1944 область);
Місце народження: (с.Новопідгородне,Межівський р-н, Дніпропетровська
Освіта: повна вища, Дніпропетровський інженерно-будівельний інститут, 1974,
Науковий ступінь, вчене звання кандидат економічних наук, 2005

Українець.

Прийняття Присяги державного службовця 15 квітня 1994 року
Ранг державного службовця 1 ранг 16 травня 2007 року
Загальний стаж роботи 46 років 5 місяців (на 01.02.2008)

Стаж державної служби 29 років (на 01 лютого 2009) Стягнення не має

Трудова діяльність:

08.1961-09.1964 учень Ясинуватського будівельного технікуму, м. Ясинувата Донецької області
09.1964-12.1967 служба у лавах Збройних Сил
01.1968-03.1968 слюсар-сантехнік будівельного управління № 14 тресту „Сантехелектромонтаж”, м. Краматорськ Донецької області
03.1968-08.1974 інженер, старший інженер, начальник учбово-курсового комбінату, виконавець робіт будівельного управління № 1 тресту „Красноармійськшахтобуд”, м. Красноармійськ Донецької області
08.1974-09.1977 інструктор промислово-транспортного відділу Красноармійського міського комітету Компартії України, м. Красноармійськ Донецької області
09.1977-12.1978 головний інженер будівельного управління № 6 тресту „Красноармійськшахтобуд”, м. Красноармійськ Донецької області
12.1978-10.1984 інструктор відділу будівництва Донецького обкому Компартії України
10.1984-11.1988 голова виконкому Краматорської міської ради народних депутатів, м. Краматорськ Донецької області
11.1988-04.1990 заступник, перший заступник начальника Головного планово-економічного управління Донецького облвиконкому
04.1990-04.1992 заступник, перший заступник голови виконкому Донецької обласної Ради народних депутатів
04.1992-07.1994 перший заступник голови Донецької облдержадміністрації
07.1994-12.1995 заступник голови виконкому по виконавчій роботі Донецької обласної ради народних депутатів
01.1996-04.2002 заступник генерального директора, генеральний директор концерну „Енерго”, м. Донецьк
04.2002-01.2005 заступник голови Донецької облдержадміністрації
01.2005–02.2005 в.о. голови Донецької облдержадміністрації
02.2005-03.2005 в.о. заступника голови Донецької облдержадміністрації
06.2005-05.2006 старший викладач Донбаської національної академії будівництва та архітектури, м. Макіївка Донецької області
05.2006-05.2006 радник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України, м.Київ
05.2006 – т/час голова Донецької облдержадміністрації

З 16 травня 2006 р. - голова Донецької обласної державної адміністрації

18 березня 2010 - звільнений указом Указом Президента України № 375/2010

Нагороди:
Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки (2003).
Почесне звання «Заслужений працівник промисловості» (2004).
Почесна грамота КМ України (2004).
Орден преподобного Нестора Літописця (2004).

Ювілейна медаль «За перемогу над Німеччиною» (1965).
Срібна медаль «10 років Назалежності України»(2003).
Орден Святого Володимира, четвертого ступеня (2004).

Науковий ступінь — кандидат економічних наук(2006).

Родина:
Батько: Іван Іванович (1916-1989);

Мати: Марія Василівна (1921-2002);

Дружина: Тамара Олександрівна (1950)-домогосподарка;

Донька: Марина (1974) – лікар;

Син: Олександр (1978) – економіст.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии