Волинець Михайло Якович

'ВолинецьВолинець Михайло Якович

Український профспілковий та політичний діяч

Станом на 18 вересня 2009

Народний депутат України, "Блок Юлії Тимошенко"
Порядковий номер у списку 15
Тел: 255-28-05
Ел. пошта: Volynets.Mykhailo@rada.gov.ua

Голова Незалежної профспілки гірників України,
тел. (044) 2873338, тел./факс (044) 2877283
електронна адреса: info@kvpu.org.ua

Дата народження: 30 жовтня 1956р.
Місто народження: с. Новоживотів, Іллінецький р-н, Вінницька обл.

Освіта вища: закінчив Комунарський гірничо-металургійний інститут, гірничий інженер-електромеханік.

Трудова діяльність:
У 1974-75 рр. - учень гірничого ПТУ, м. Димитров Донецької області.
У 1975-77 рр. - служба в армії.
У 1977-83 рр. - електрослюсар-підземник, потім - гірничий майстер, помічник начальника дільниці, начальник дільниці шахти ім. Стаханова ВО "Красноармійськвугілля".
У 1985-91 рр. - голова профкому шахти ім. Стаханова.

З 1991р. - голова Міжрегіонального об'єднання Незалежної профспілки гірників, голова Незалежной профспілки гірників України.

14.05.2002 - 25.05.2006 - народний депутат України (4 скликання). Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу (Виборчий блок політичних партій "Виборчий блок Юлії Тимошенко", порядковий номер у списку 14).

25.05.2006 - 12.06.2007 - народний депутат України (5 скликання). Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу ("Блок Юлії Тимошенко" - виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія", порядковий номер у списку 14).

З 23.11.2007 - народний депутат України (6 скликання). Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу ("Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок", порядковий номер у списку 15). На момент обрання - голова Незалежної профспілки гірників України.

Член партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки
Член групи з міжпарламентських зв'язків з Королівством Бельгія
Член групи з міжпарламентських зв’язків з Королівством Норвегія
Член групи з міжпарламентських зв’язків з Федеративною Республікою Німеччина
Член групи з міжпарламентських зв’язків з Австралією
Член групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученими Штатами Америки
Член групи з міжпарламентських зв’язків з Італійською Республікою
Член групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученим Королівством Великої Британії та Північної Ірландії
Член групи з міжпарламентських зв’язків з Російською Федерацією

0 комментариев