Рижук Сергій Миколайович

'РижукДата народження: 20 січня 1950 року
Місце народження: смт. Чуднів Житомирської області
Партійність: член Партії Регіонів
Проживає в м. Київ

18 березня 2010 року указом Президента № 391/2010 від 18.03.2010 р. призначений губернатором Житомирської обласної державної адміністрації



Освіта:

Вища

з 1970 по 1975 рік навчався в Житомирському сільськогосподарському інституті, спеціальність: економіст-організатор. Доктор сільськогосподарських наук.
Член-кореспондент Української академії аграрних наук.
У 2004 році захистив докторську дисертацію на тему "Агроекологічні основи ефективного використання осушуваних торфових грунтів Полісся і Лісостепу України".

Рижуком С.М. розроблені агроекологічні основи високоефективного використання осушуваних торфових грунтів Полісся і Лісостепу;

Трудова діяльність:

з 1976 року – економіст колгоспу ім. Островського Чуднівського р-ну Житомирської обл.

З 1968 по 1970 рік – служба у лавах Радянської Армії.

З 1976 по 1979 рік – інструктор Житомирського обкому Компартії України.

З 1979 по 1983 рік – ІІ та І секретар Житомирського обкому ЛКСМ України.

З 1983 по 1986 рік – І секретар Ємільчинського райкому КПУ.

З 1986 по 1987 рік – інспектор ЦК КПУ.

З 1987 по 1991 рік – І заступник завідуючого сільгоспвідділом ЦК КПУ.

З 1991 по 1992 рік – заступник начальника управління Міністерства сільського господарства України.

З 1992 по 1996 рік – директор асоціації агропромислових формувань „Украгроформ".

З 1996 по 1997 рік – помічник Президента України.

З 1997 по 2000 рік – заступник Міністра агропромкомплексу України.

З 2001 по 2002 рік – Державний секретар Міністерства аграрної політики України, з 2002 по 2004 рік – Міністр аграрної політики України.

З 2004 по 2005 рік – голова Житомирської облдержадміністрації.

З 2005 по 2006 рік – заступник директора наукової бібліотеки Української академії аграрних наук.

25.05.2006 - 23.11.2007 - народний депутат України (5 скликання). Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу (Партія регіонів, порядковий номер у списку 189).

З 23.11.2007 - народний депутат України (6 скликання). Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу (Партія регіонів, порядковий номер у списку 176).

Громадська діяльність: з 2006 року - голова асоціації «Украгроліс»

Одружений. Склад сім’ї: дружина – Рижук Людмила Андріївна, народилася 07.01.1953 р. у м. Бердичів, тимчасово не працює; син – Рижук Володимир Сергійович, 22.04.1973 р. н., дочка – Грамотенко Ольга Сергіївна, 8.03.1981 р. н.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии