DataLife Engine > Экспертное мнение > Аудієнція

Аудієнція

АудієнціяПопулярна програма «Аудієнція» - виходить у світ щочетверга на Першому Національному телеканалі (телевізійний проект був започаткований у 2002 році).

«Аудієнція» - це знайомство українських глядачів з найавторитетнішими особистостями нашого часу. Також, в активі програми змістовні й цікаві телевізійні стрічки про сучасне життя народів світу. Авторитетність програми «Аудієнція» засвідчують – перші місця в міжнародних конкурсах, зокрема, у номінації: «Кращий телефільм про державу».

Автор і ведуча програми «Аудієнція» Надія БАЗІВ – заслужений журналіст України, член Спілки журналістів України, лауреат міжнародних конкурсів за кращу журналістику, автор книжки-інтерв’ю «Президенти європейських країн».

Анонс:

8-го вересня ц.р. о 12:25, мова буде йти про давню сусідку України по Чорноморському регіону. Шанувальники телепередачі «Аудієнція» - відкриють для себе непізнані сторінки із історії та сьогодення цієї древньої і водночас молодої держави.
Нині, перед громадянами даної країни стоїть непростий вибір – поступ: між Азією і Європою… А «головним героєм» виступить – місто ІЗМІР, героїчне, давнє, сучасне і прекрасне… Без сумніву, багато-хто здогадався – якій країні, буде присвячена телепрограма?!.Вернуться назад