Виборці Стрийського виборчого округу не розчарувались в Канівцю - соціологія


'Виборці39,6% виборців Стрийського виборчого округу висловили довіру Олегу Канівцю. Такими є результати соціологічного дослідження, проведеного Агентством стратегічних досліджень у містах Стрию, Моршині, та Стрийському і Жидачівському районах Львівської області.

Лише третина виборців (37,2%) знайомі з позицією О. Канівця щодо виходу з фракції, ще 45% чули про це від друзів і близьких. "Соціологія показує, що є потенціал для відновлення і навіть збільшення довіри серед громадян", заявив Дмитро Панько, директор АСД. Збереження рейтингу політика експерт пояснює стійкістю його електорату, котрий голосував за конкретного опозиційного політика, а не за партійні бренди.

Згідні та скоріше згідні з тим, що Олег Канівець став "тушкою", лише 21,2% виборців округу. Найбільше незадоволених виходом Канівця із фракції ВО"Батьківщина" у м. Ходорів (30%) та Жидачів (27%), а виборці Жидачівського та Стрийського району сприймають цей крок як наслідок неефективності дій опозиційних керівників (55% і 45% відповідно). Більше 30% виборців округу не визначилися у цьому питанні.

45% вважають Олега Канівця опозиційним політиком, провладним - 10,9%, ще 44% - не визначилися. Разом з тим, 62,3% виборців округу не вважають діяльність опозиції ефективною, протилежної думки дотримуються 19,5%.

Опитування за статистичною вибіркою 1200 чоловік проведене з 15 по 26 квітня 2013 року.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии