У вас є кондиціонер? Доглядайте за ним правильно!


Вентиляційні системи та кондиціонери в житлових будинках та на підприємствах обслуговуються спеціальними компаніями разово або на абонементних умовах за певну оплату, яка залежить від виду оснащення, яке потрібно обслуговувати і рівня компанії, яка це робить. В принципі, ціни на обслуговування кондиціонерів не такі вже й маленькі, але комфорт ніколи не був дешевим. Що входить до послуг по обслуговуванню?

Найперше - це загальний огляд та характеристика. Потрібно ж ознайомитись з типом, виробником та поверхневим станом. Потім вже обладнання чиститься від бруду та пилу. Там дуже багато різних сіточок і решіток, які забиваються під час циркуляції повітря і не пропускають його. В результаті цього суттєво знижується робочий потенціал систем. Далі можна вже розгледіти наявність механічних пошкоджень і рівень надійності кріплень. Без цього ніяк.

Особливу увагу приділяють огляду рухомих частин та підшипників, які потрібно не тільки чистити, а ще й періодично змащувати, щоб підвищити ефективність роботи приладів. Наступне - це перевірка на корозію, електричні з’єднання та цілісність ізоляції. Справа в тому, що такого роду техніка схильна до поламок власне такого плану, оскільки потік теплого повітря на переміну з холодним утворює конденсат, що викликає різні пошкодження корпусу та деталей, зміну їх форми і еластичності матеріалів, іржу і відлущення фарби та захисних покровів.

В кондиціонерах та вентиляціях є багато фільтрів (розташовані вони у внутрішніх блоках). Їх також потрібно постійно чистити, при чому надавши їм особливої уваги. У разі їх несправності або брудного стану системи перестають ефективно працювати і навіть ламаються.

Поступово можна переходити до очистки дренажної системи та перевірити роботу автоматики, датчиків, реле тощо. І вже по завершенні цього правильно запрограмувати і відрегулювати.

І заключним етапом такої роботи являється дозаправка (при необхідності) холодагентом, регуляція шуму та вібрації. Ось це і є повний перелік роботи по обслуговуванню кондиціонерів та вентиляційних систем. Звісно, її мають виконувати фахівці, які знають добре кожну деталь даної техніки, всі можливості її роботи і можливі недоліки. Так що погодьтесь, це варте гідної оплати. Тим більше, що самі Ви цього ніяк не зробите. Ну, звісно, якщо не працюєте у цій сфері. А мусить бути якась гарантія того, що прилади Вам ще довго і якісно прослужать (раз Ви вже їх придбали і за них заплатили).

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии