Замовлення таксі у Львові


Замовлення таксі у ЛьвовіТаксі для сучасної людини - така ж важлива сфера послуг, як і громадський транспорт. Тільки рівень швидкості і комфорту поїздки на порядок вищий. При цьому ціна замовлення таксі вже перевела цю послугу з категорії розкоші в розряд цілком зрозумілої необхідності.

Коли варто викликати таксі? По-перше, коли ми поспішаємо. В умовах великого міста час цінується дорого, на рахунку може бути кожна зайва хвилина. Тому вибір на користь таксі очевидний. Іноді навіть при наявності власного транспорту простіше і швидше звернутися в службу таксі.

По-друге, таксі нам стане в пригоді у незнайомому місті. Ти просто сідаєш в салон, називаєш потрібну адресу, а потім відкриваєш очі вже на місці призначення. Особливо важливо таксі для туристів, людей, які люблять подорожувати. Адже поїздка на таксі можна розглядати і екскурсію.

Крім того, останнім часом служби таксі включають в перелік своїх послуг все більше нових опцій. Це і віп-обслуговування з використанням представницьких авто, і перевезення вантажів, і кур'єрська доставка посилок, і послуги евакуатора. А завдяки інтернету замовлення таксі ще більше спростилося. Якщо пару десятиліть тому революцію в розвитку служб таксі зробило поширення мобільного зв'язку, що дозволило викликати машину з будь-якої точки міста, то сьогодні таку революцію здійснює інтернет.

Можливість замовити машину на сайті надає, наприклад, служба Експрес Таксі у Львові. Ця компанія працює на ринку таксі Львова з 1999 року і постійно вдосконалює свій сервіс, експлуатуючи при цьому автомобілі, яким виповнилось не більше десяти років. Зате мінімальний стаж водіїв Експрес-таксі - ті ж самі десять років. У служби є власна СТО, що дозволяє оперативно усувати несправності транспортних засобів і проводити регулярні огляди технічного стану автомобілів, що активно експлуатуються. Автопарк Експрес-таксі один з найбільших у Львові, тому можна розраховувати на оперативність надання машини в будь-якій точці міста. Цінова політика Експрес-таксі прозора і демократична. Вам озвучать вартість послуги ще до початку поїздки. Якщо ви лише збираєтесь завітати до Львова і не дуже знаєте місто, то можна заздалегідь замовити машину прямо на час вашого прибуття - в аеропорт, або на залізничний вокзал. Для постійних клієнтів служби Експрес-таксі діє програма лояльності, що дозволяє істотно економити на поїздках містом Лева.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии