Жіночий одяг: тріумф стилю


Жіночий одяг: тріумф стилю

Важко знайти сферу, де панувало б таке розмаїття, як у лінійці товарів для жінок. Це стосується не лише прикрас, засобів косметики гігієни, а й жіночого одягу. Для більшості жінок одяг - предмет далеко не утилітарний, бо підкреслює їх індивідуальність і неповторність. А вибір жіночого одягу - заняття непросте, а також вимагає багато часу, скоротити яке можна, користуючись інтернет-магазинами. Такими, як https://bolf.ua/ukr_m_%D0%96%D1%96%D0%BD%D0%BE%D1%87%D0%B8%D0%B9-%D0%BE%D0%B4%D1%8F%D0%B3-1888.html

Хоча кожна жінка здатна створити неповторний образ, вдаючись до косметики, підбираючи аксесуари і одяг, все ж є ряд стійких стилів, які вподобує жінка, бажаючи справити те, чи інше враження.

Класичний, або консервативний стиль обирають як жінки, так і чоловіки. Цей стиль передбачає строгість форм, лаконічність, відсутність надлишкових деталей. Перевагою класичного стилю є використання якісних матеріалів, а також те, що такий одяг практично не виходить з моди.

Набагато більш емоційним і яскравим є романтичний стиль. Характерний приклад такого стилю - вбрання нареченої, або випускна сукня школярки. Взуття на високих підборах, велика кількість рюшів на платті, поділ якого потрібно піднімати, щоб було можливо йти - все це підкреслює образ слабкої статі, якій потрібна підтримка і захист.

Серед молоді та жінок, що ведуть активний спосіб життя, популярний спортивний стиль одягу. Він включає в себе легке та зручне взуття, облягаючий одяг, що не сковує рухів, наявність застібних кишень. В такому одязі продумані всі деталі, в ньому зручно мандрувати не тільки на природі, але і в густонаселеному місті.

Відносно новим стилем є кежуал (casual), тобто повсякденний. Це зручний і практичний одяг, який часто вибирають працівники офісів, студенти та жінки прогресивних поглядів. Кежуал може включати в себе джинси, практичні сукні та кофтинки, черевики на невисокому підборі.

Діловий стиль, або бізнес-стиль існує, щоб підкреслити соціальний статус жінки. Такий стиль обирають не прості офісні службовці, а біснесвумен і чиновниці, що мають окремий кабінет.

Ще один стиль, що отримав у нас поширення в останні роки - мілітарі. Його все частіше вибирають не тільки чоловіки, але і жінки. Це зручне закрите взуття, підігнане по фігурі вбрання військового крою і забарвлення.

Багато жінок обирають одяг в етно або фолкстилі. Яскравий приклад такого одягу - українська вишиванка. Таке вбрання включає в себе вишиті візерунки, або принти, а також прості прикраси в народному стилі.

Ще один напрямок жіночого одягу, що отримав популярність в наш час - екостиль. Він передбачає використання тільки натуральних тканин і барвників. В екологічному стилі часто використовують вільні фасони і грубі тканини, що імітують матерію, яку виготовляли вручну наші предки.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии