АНОНС: громадсько-державний форум «Вплив безвізового режиму на духовне оновлення України»

Центр суспільного розвитку «Інтер-акція»
Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація
Дослідницька компанія «Active group»
Інститут християнської демократії


Концепція


Привернути увагу українського суспільства до необхідності прискореної трансформації нашої колективної свідомості (менталітету) відповідно до європейських цінностей в усіх сферах життя у зв’язку з поглибленням на громадянському рівні всебічної взаємодії з державами-членами ЄС. Розглянути перспективи застосування фактору безвізового режиму як інструменту реінтеграції тимчасово окупованих територій та ОРДЛО до конституційного простору України. Визначити шляхи та напрями внутрішнього удосконалення політичних та державно-управлінських відносин на основі оновленого розуміння моральних характеристик справжнього представника національної еліти. Виробити рекомендації (резолюцію) щодо спільних першочергових кроків з метою якнайшвидшого подолання наявних ознак «розділеного суспільства» в Україні, зокрема, взаємної відчуженості між громадянами і владою.

Програма, дата, час та місце проведення


5 липня 2017 р. з 11-00 до 13-00 у приміщенні Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації за адресою: вул. Олександра Кошиця, 11.

11.00 – 11.15 Вступні слова від партнерів
11.15 – 12.00 Виступи основних доповідачів (склад уточнюється, пропозиції з темами приймаються до 28 червня 2017 р. за адресою: ylagutov@gmail.com)
12.00 – 13.00 Дискусія та узагальнення пропозицій

Обране місце проведення свідчить, по-перше, про відхід ініціаторів від застарілого сприйняття базового рівня, як менш важливого, підкреслює суспільну всеосяжність теми та виявляє лідерів її нового розуміння; по-друге, створює додаткову інформаційну привабливість, оскільки шлях до основних «повітряних воріт» України пролягає Дарницьким районом столиці. Отже, запрошуємо до серйозної розмови по дорозі від Борисполя до Брюсселю.

АНОНС: громадсько-державний форум «Вплив безвізового режиму на духовне оновлення України»

1 комментарий

Степа 7 июля 2017 11:14
Совсем люди умом тронулись
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии