«Клас безпеки»: різновиди металевих дверей


«Клас безпеки»: різновиди металевих дверей

Незважаючи на прогрес технологій і загальне зростання культури, ми продовжуємо жити у досить небезпечний час. А тому залишається актуальною проблема встановлення надійних дверей в будинках, квартирах, офісах. Найбільш міцним та відносно дешевим матеріалом для дверей можна вважати сталь, але не будь який метал здатний захистити від злому. Розглянемо деякі різновиди металевих дверей.

По частині дизайну металеві двері можуть бути вкриті фарбою, порошковим напиленням, ламінатом, або МДФ, що надає дверному металу більш затишний вигляд. Варіант для справжніх естетів - броньовані двері з ковкою.

Залежно від якості використаного металу, двері можуть відрізнятися не тільки за ціною, але і за призначенням. Так, більшість квартирних металевих дверей повинні мати ще кілька важливими властивостей - захищати від сторонніх звуків і зберігати тепло. Деякі металеві двері обладнуються шарами мінеральної вати всередині, завдяки чому набувають протипожежних властивостей. Парадні двері мають більший розмір, іноді дві стулки, а також зовнішній декор. А ось до технічних дверей не пред'являються будь-які підвищені естетичні вимоги, оскільки їх встановлюють в гаражах, на складах, в різних підсобних приміщеннях. Дорогими технічними дверима обладнують приміщеннях, що вимагають підвищеної надійності - серверні, банки, архіви, офіси, в яких не передбачено візити сторонніх осіб.

Для металевих дверей важливою є не лише якість металу, але і надійність замків та правильність монтажу. Не якісно встановлені двері можуть бути винесені зловмисниками разом з дверною коробкою, а заощаджуючи на замку, можна стати легкою здобиччю крадіїв. Тому при виборі металевих дверей варто звернути увагу на товщину металевого полотна (не менше 2 мм), наявність ребер жорсткості, присутність додаткових петель. Надійні металеві двері повинні мати протизнімні штирі, які щільно закріплюють конструкцію, не дозволяючи зловмисникам розхитати і підчепити двері біля петель.

Замок для вхідних металевих дверей має відноситись до третього, або четвертого класу безпеки. Замки менших класів використовують лише у внутрішньоквартирних міжкімнатних дверях. Найпростіший спосіб визначити якість замку - звернути увагу на кількість ригелів в ньому. Чим більше засувів має замок, тим складніше його буде зламати.

Замки для металевих дверей поділяються на два типи - циліндричні та сувальдні. Циліндричні замки можуть мати набагато більш складну систему відмикання, але не так добре переносять фізичний вплив великої сили. Сувальдний замок забезпечений спеціальними вставками, що захищають його від висвердлювання зловмисниками.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии