Подорож в історію


Подорож в історіюІсторія – це наука, котра відкриває перед вами безмежні простори знань. Вона розказує про минуле, розкриває таємниці життя відомих персон, таємні сторінки існування цілих цивілізацій. Її вивчення торкається великої кількості суміжних дисциплін, наприклад географії. Саме тому вона входить в шкільну програму. Учні починаючи з 5 класу мають змогу освоїти Історію України завдяки чудовому підручнику від таких авторів, як: Пометун О.І., Костюк І.А., Малієнко Ю.Б. Завдяки їхньому підручнику вони дізнаються безліч цікавих фактів, по-новому відкриють для себе Україну, занурившись в прадавні часи. Вони побачать, як жили люди на наших теренах багато віків тому, як працювали, облаштовували свій побут, торгували та воювали. Перед ними відкриються знання про культуру предків та їхні зв’язки з іншими народами.

Зміст книги включає в себе 3 розділи і 28 параграфів. Інформація в ній подається просто та доступно. В невимушеній простій формі дітям пропонується освоїти цікавий матеріал, повний ілюстрацій та прикладів. Перед початком уроку учні виконують декілька завдань, котрі вводять їх в тему уроку та акумулюють уже здобуті знання. Кожен пункт параграфу також містить завдання, котрі покликані закріпити отримані знання. Окрім цього кожна тема у підсумку завершується самостійними, або ж парними завданнями. Це дає змогу вчителю виявити прогалини в освоєнні матеріалу та показати їх учню, щоб допомогти розібратися із незрозумілими для нього аспектами. Усі завдання поділяються на два типи. Перший тип повторює зміст параграфу, а другий – проявляє ступінь освоєння всього матеріалу.

Підручник розвиває вміння працювати в малих групах та в парах. Це надзвичайно важливий аспект навчання. Він дозволяє оволодіти вміннями співпрацювати з іншими, висловлювати свою думку, дискутувати та доводити свою правоту, вислуховувати опонентів та членів команди, беручи до уваги їхні знання та опиратися на них. Після об’єднання у групу, учням виділяється п’ять хвилин часу на виконання поставленої задачі. Окрім цього існує рубрика спільного обговорення теми. Вона являється прекрасною нагодою для того, щоб виокремити різні думки щодо почутої інформації, прослідкувати причини та наслідки її виникнення. Ця рубрика розвиває культуру мовлення, акумулює аналітичні здібності та навчає мистецтву риторики. Щоб купити даний підручник за доступну ціну, або ж будь-яку іншу книгу, завітайте на сайт книжкового інтернет магазину Буклетка - http://www.bookletka.com/.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии