DataLife Engine > Різне > Законодавчий акт з цивільно-правовими нормами

Законодавчий акт з цивільно-правовими нормами

У своєму повсякденному житті ми стикаємося зі складними з юридичної точки зору ситуаціями, пов'язаними з діяльністю фізичних та юридичних осіб, які несуть загрозу нашим правам, що гарантовані Конституцією України. Тому кожен громадянин має купити цивільний кодекс України, щоб знати свої привілеї в юридичної площині та вміти ними користуватися.
Законодавчий акт з цивільно-правовими нормами


Що таке цивільний кодекс України?
ЦКУ – це закон якій розглядає майнові й не майнові відносини юридичних та фізичних осіб, а також можливості громадян на захист речової та інтелектуальної власності. Цей законодавчий акт складається з шести книг, де у 90 главах та 1308 статтях доведені основні постулати Конституції України щодо привілеїв та обов'язків громадян України.

Цивільний кодекс України та його структура:

1.Книга. Загальні положення. Містить в собі розділи:

Основні положення
Особи
Об'єкти цивільних прав
Правочини. Представництво
Строки та терміни. Позовна давність
2.Книга. Особисті немайнові права фізичної особи
3.Книга. Право власності та інші речові можливості
4.Книга. Про інтелектуальну власність
5.Книга. Зобов'язальне право

Загальні положення про зобов'язання
Загальні положення про договір
Окремі види зобов'язань
Договірні зобов'язання
Недоговірні зобов'язання
6.Книга. Про спадщину
Законодавчий акт з цивільно-правовими нормами

Перша книга. Розглядає основні положення про цивільне законодавство України, описує підстави щодо виникнення прав та обов'язків, а також умов їх захисту і впровадження в дію. В цій книзі розповідаються положення про юридичну та фізичну особу, і об'єкти цивільних прав, що має на увазі: майно, нематеріальні блага, цінні папери та речі. Є розділи які суцільно присвячені участі держави у цивільних відносинах, правочинах, строках та термінах.

Друга. Розбирає особисті немайнові можливості фізичної особи, а саме прописані в Конституції України права людини, які розглядаються розширено та по суті.

Третя. Розповідає про власность та інші речові привілеї. Регулює право власності та право користування чужим майном і земельними ділянками третіх осіб, з метою забудови, сільськогосподарських робіт та інших операцій.

Четверта. Зосереджується на праві людини на інтелектуальну власність. Положення про інтелектуальну власність і відносини, що зв'язані з цим правом, та торкаються конкретних об'єктів інтелектуальної власності.

П'ята. Охоплює зобов'язальне право, що регулює майновий обіг і обов'язки його сторін, а також принципи виконання та забезпечення виконання цих обов'язків. Розбирає твердження про договір та деякі види обов'язків – договірним таким як: рента, підряд, купівля-продаж тощо і не договірним наприклад: обіцянка винагороди на публіці.

Шоста. Говорить про спадщину, охоплюючи законодавче регулювання відносин, що пов'язані спадковим правом, таким як заповіт, та спадкування за заповітом, а також спадковий договір і виконання заповіту.
Законодавчий акт з цивільно-правовими нормами

Ви відчуваєте що ваші права не захищені, та не знаєте як їх захистити? То можете купити цивільний кодекс України зручно та вигідно в режимі онлайн на сайті одного з інтернет-магазинів, що працюють без посередників і пропонують ціни видавництва. Де ви завжди зможете заощадити кошти, купуючи відразу декілька книг, скориставшись перевагами оптових цін.



Вернуться назад