«Я зможу!» - проект успіху для українських жінок


Досить нечасто ми по-справжньому замислюємося, від чого залежить успіх того чи іншого суспільства, або країни?

«Я зможу!» - проект успіху для українських жінок

Хтось вважає, що все починається з економіки, але цей погляд належить минулому століттю. Економіку формують і рушать вперед люди. І не лише в одній економіці справа. Практично все починається з людини. Ми самі є джерелом мрій та ідей, які потом втілюються в справу. А інертність свідомості – головне гальмо для перетворень у суспільстві, руху країни вперед.

Все починається з жінки


Соціологія свідчить, що реальні перетворення в суспільстві починаються тоді, коли їх підхоплюють жінки. По своєму характеру жінка рідко буває схильною до авантюризму. І вона не лише «хранителька домашнього вогнища», велика роль сучасної жінки в суспільстві, в його прагненні до прогресу та розвитку. Якщо жінка щось приймає, то це явище набуває стійкого соціального характеру. Тому будь-які справжні зміни суспільства потрібно починати з жінки.

Проект «Я можу!» націлений на вдосконалення соціальної активності дівчат та жінок України, виховання в них упевненості у власних силах. З іншого боку, дуже багато українок є джерелом живих історій успіху. Це ті жінки, які добилися високих результатів у бізнесі, спорті, політиці чи культурі своєю працею, без будь-якої протекції. Тому дуже важливо ознайомитися з досвідом тих жінок, що зробили себе самі, не зважаючи на особливості нашого патріархального менталітету.

Організаторами проекту "Я можу!" виступили Фонд Олени Пінчук та Фундація Кока-Кола. Проект передбачає проведення програми менторства, в якій ряд успішних українських жінок поділяться своїм досвідом з дівчатами, що будуть відбиратися серед претендентів на участь у програмі. Ментори зможуть навчити краще користуватись своїм часом та енергією, ставити цілі і досягати їх, вдосконалити комунікації з колегами та старшими.

Переможуть найкращі


За підсумками проекту ментори відберуть кращих претенденток для подальшої роботи над розвитком їх професійних здібностей та талантів. Участь у проекті - відмінний шанс, що відкривається молодим українкам, які хотіли б зробити прорив у своєму житті, отримати цінні життєві уроки.

«Я зможу!» - проект успіху для українських жінок

Всі деталі участі в програмі можна дізнатись на сайті, присвяченому руху «Я можу!». Кожний бажаючий можете заповнити заявку на менторство, або участь у заходах проекту. Серед вже зареєстрованих в проекті менторів - відомі українські актриси, політики, телеведучі, спортсменки, дизайнери, моделі, топ-менеджери та бізнесвумен.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии