Вибір є: як лікують від наркозалежності


Різного роду хімічні та психічні залежності здатні не лише зламати життя людини, але і отруювати існування його близьких, а у важких випадках привести до смерті. Йдеться як про алкоголізм, так і про наркоманію, або залежність від азартних ігор. Найважчими наслідками для організму і психіки загрожує вживання наркотичних речовин.

Вибір є: як лікують від наркозалежності

Ця проблема набуває характеру соціальної хвороби, яку необхідно вирішувати вже не в індивідуальному порядку, а на рівні суспільства і держави. Проте, основний удар цього лиха беруть на себе близькі люди, сім'я наркозалежного. І їм важливо знати, як і де можна отримати кваліфіковану допомогу в лікуванні їх родича. Спробуйте звернутися в наркологічну клинку «Вибір», що працює в Києві, Львові та низці інших міст України. Подробиці шукайте на сайті https://nc-vibor.com.ua/ua/.

Наркотичні речовини умовно діляться на три групи:

  • депресанти;

  • стимулятори;

  • галюциногени.

Перший тип речовин пригнічує роботу нервової системи, що позначається на зниженні реакцій організму. Найвідоміші депресанти - героїн, марихуана, морфій.

Стимулятори навпаки - збуджують ЦНС. До таких речовин відносяться як всім знайомі кофеїн, теобромін, так і сильнодіючі препарати - амфетамін, кокаїн.

Галюциногени спотворюють сприйняття дійсності. Найбільш відомі речовини цієї групи - ЛСД, екстазі, кетамін.

Лікування наркоманії варто починати якомога раніше, поки у пацієнта не розвинулася стійка фізична залежність. Тому на хід лікування буде впливати наркоманський «стаж» пацієнта, його вік, стать, загальний стан здоров'я. Важливо враховувати також і психологічні причини, що лягли в основу згубної пристрасті.

Першим методом лікування наркозалежних є детоксикація. Це ряд процедур, які можуть тривати кілька діб. Для пригнічення гострого абстинентного синдрому може бути використана ксенонотерапія - інгаляції суміші кисню і ксенону.
Очищенню організму і виведенню токсинів служить така складна процедура як плазмафорез - перекачування крові через спеціальне обладнання з видалення зараженої плазми.

Внутрішньовенне лазерне опромінення крові направлено на запобігання впливу агресивних окислювачів, які утворюються в організмі наркозалежного. Таке опромінення дає поштовх імунній системі, приводячи в порядок обмін речовин, допомагає подолати формування тромбів. Після опромінення організм стає більш сприйнятливим до медикаментозних препаратів і інших процедур.

У лікуванні наркозалежності важливу роль відіграє і фізіотерапія. Такі процедури дають невелике навантаження організму, не загрожуючи побічними ефектами. Серед основних методик лікування наркоманії можна назвати голкотерапію, масаж, лімфодренаж.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии