Переваги трикімнатних апартаментів у новому комплексі SAGA City Space, що на Подолі


Якщо ви шукаєте стильну нерухомість на Подолі, а безпека, приватність, якісний сервіс та наявність підземного паркінгу для вас вкрай важливі, зверніть увагу на SAGA City Space. Комплекс з апартаментами бізнес-класу знаходиться на вулиці Петра Сагайдачного, неподалік від набережної Дніпра та Андріївського узвозу.

Переваги трикімнатних апартаментів у новому комплексі SAGA City Space, що на Подолі

Огляд трикімнатних апартаментів


Пропонується 3-кімнатні апартаменти в САГА Сіті Спейс з панорамними вікнами та ергономічними плануваннями.

  • Апартаменти площею 157,49 кв. м. Передбачено три спальні, дві з яких — з індивідуальними ванними кімнатами, два просторі балкони, кухню-вітальню, бойлерну та гостьовий санвузол.

  • Апартаменти площею 159,78 кв. м. Заплановано три спальні, дві ванні кімнати, гостьовий санвузол, бойлерну, балкон, кухню та вітальню з виходом та велику терасу.

Розробкою дизайн-проєктів інтер’єрів займалися італійські експерти. Є можливість обрати один з чотирьох варіантів, натхненних творчістю таких митців, як К. Малевич, Дж. Поллок, Е. Ворхол та В. Кандинський.

Чому інвестори звертають увагу на проєкт SAGA City Space?


Новий SAGA City Space на вул. Петра Сагайдачного, 18 — проєкт для естетів, які не готові йти на компроміси у питаннях щоденного комфорту.

Автор архітектурної концепції — бюро Drozdov & Partners. Після ретельного вивчення архітектурної морфології території було вирішено обмежити висоту будівлі вздовж вулиці Петра Сагайдачного трьома поверхами. З боку вулиці Андріївської запроєктовано сім поверхів. Завдяки перфорованій цегляній кладці та скляним конструкціям вигляд SAGA City Space змінюватиметься залежно від освітлення.

У комплексі загальною площею близько 6500 кв. м передбачено апартаменти, ресторанно-офісні простори та коворкінг. У розпорядженні резидентів — патіо, де можна усамітнитися за книгою чи ноутбуком на свіжому повітрі.

До суттєвих переваг проєкту відноситься сервіс рівня п'ятизіркового готелю: room service, консьєрж-сервіс, хімчистка, оренда автівки, технічна підтримка. SAGA City Space знаходитиметься під цілодобовим моніторингом. Передбачено систему відеоспостереження за суспільними просторами, контроль доступу, IP-домофон. Резиденти отримають доступ до мобільного застосунку SFERA, у якому можна миттєво оплачувати рахунки за спожиті ресурси та обслуговування.

Щоб дізнатися заплановані терміни введення об’єкта в експлуатацію, а також актуальну вартість та умови купівлі нерухомості, телефонуйте до відділу продажів.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии