DataLife Engine > Строительство > Послуги архітекторів доступні для кожної людини

Послуги архітекторів доступні для кожної людини

В основі архітектурно-будівельного проектування лежить архітектурна частина проекту або архітектурне проектування. Творчий процес бере свої витоки від архітектурної ідеї або концепції, послідовно розвиваючись в архітектурно-планувальне рішення, зовнішній вигляд (об'ємне рішення) проектованої будівлі або архітектурної споруди.

Архітектурний розділ проектної документації являє собою зосередження думок і пріоритетів, що визначають всі наступні маніпуляції з об'єктом будівництва. Тому вже на етапі ескізного проектування у забудовника і фахівців має бути повне розуміння і уявлення про споруджуваному будинку. Саме цьому послуги архітектора у Києві дуже затребувані.

Проектні роботи
проектувань будівель громадського призначення;
розробка проектів вхідних груп-проекти окремого входу;
проектування заміських житлових будинків, котеджів;
дизайн фасаду приватних житлових будинків, громадських будівель;
дизайн інтер'єру житлових і громадських приміщень;
3D візуалізація архітектурних об'єктів;
індивідуальні проекти літніх кухонь;
проектування сходів.
Дизайн інтер'єру
Крім проектування нових архітектурних об'єктів, або реконструкції існуючих, архітектурна майстерня також займається індивідуальною розробкою рішень дизайну інтер'єру житлових і громадських приміщень різного призначення, площі і рівня складності. Виконуються проектні роботи на всіх стадіях - архітектурна концепція, ескізний проект, робочий проект (архітектурні, конструктивні, інженерні рішення).

Кожна людина завжди може задати питання і отримати консультацію головного архітектора майстерні.

Дизайн проект фасаду заміського будинку
Дизайн фасадів – це послуга архітектурного проектування, яка добре затребувана в даний час зважаючи на свою специфіку. Ніщо не вічне, і багато побудовані раніше будівлі, приватні житлові будинки, котеджі вже потребують як в якісному ремонті так і в редизайні фасадів.

Іноді клієнт набуває готовий проект будинку і його практично все в ньому влаштовує:

матеріал несучих стін;
площа;
розташування приміщень, їх орієнтація по сторонах світу і т.д.
Все, крім фасадів, які хотілося б переробити. Придумати більш цікаві і стильні рішення з використанням сучасних оздоблювальних матеріалів, додати статусу. Буває, що одне завдання реконструкції будинку підтягує за собою іншу. Наприклад, переробляємо вхідну групу або терасу, при цьому зачіпаються фасади, які також потрібно продумати одночасно і комплексно. У всіх випадках, щоб не помилитися і закупити саме потрібні матеріали, правильно все змонтувати, а головне, щоб при цьому був прогнозований результат - вийшли красиві і довговічні Фасади, необхідно виділити трохи часу і рублів на якісний дизайн-проект. Архітектори і дизайнери готові поділитися своїм досвідом.Вернуться назад