Юрій Мажуга балотується до Київради


По Дніпровському району Києва (масиви Воскресенка, Північно-Броварський, Райдужний, частини Соцміста й Лівобережного) кандидатом в депутати Київської міської ради від партії «ГОЛОС» (№ 17) висунуто представника нашої організації на виборах 25 жовтня 2020 року.

Юрій Мажуга балотується до Київради

Життєве кредо Юрія Мажуги


Народився 1961 року в місті Первомайську Миколаївської області. У школі навчався відмінно, нагороджений Золотою медаллю. Вищу освіту здобув також з відзнакою на механіко-математичному факультеті Київського державного університету імені Тараса Шевченка. Взяв інтелектуальну вершину: має ступінь кандидата фізико-математичних наук.

Киянин з 1978 року, в Дніпровському районі живе 24 роки. Трудовий шлях почав учителем математики. Згодом, як людина системно мисляча і високоорганізована, працював на керівних посадах в корпоративному управлінні. Займається підприємницькою діяльністю, зокрема у галузі консалтингу.

Працює викладачем, готує майбутніх педагогів у Київському університеті імені Бориса Грінченка. Тут він теж виявив лідерські здібності: залучив заклад до міжнародних освітніх проектів, пов’язаних з навчанням математики. Паралельно веде громадську роботу. Створив ОСББ у своєму будинку та з 2015 року опікується захистом жителів Дніпровського району від чиновницького свавілля.

Юрій Іванович постійно втілює на практиці свій принцип: «Треба змінювати реальність, яка тебе оточує, а не підкорюватися обставинам!»

П’ять вагомих аргументів ЗА обрання Юрія Мажуги


 1. Індивідуальний підхід до потреб кожного громадянина. Багаторічний досвід позитивного вирішення персональних життєвих проблем тих, хто до нього звертається, довів його ефективність. Він вміє переконливо змушувати неповоротку виконавчу владу швидко ставати обличчям до людей.
 2. Депутатське партнерство для колективних ініціатив. Пройшовши особисто усі «кола пекла» при створенні ОСББ, він буде обізнаним та сильним союзником, наділеним повноваженнями. Ви зможете впевнено починати (або поліпшувати) самостійне господарювання у своєму будинку за його надійної підтримки.
 3. Апгрейд міської служби «15-51». Воля жителів стане основою її функціонування. Замість тривалого розгляду звернень та формалізму відповідей запрацює реальний зворотний зв’язок. Активні кияни одержать офіційні посвідчення громадських ревізорів, уповноважених контролювати процес якісного виконання владою її обов’язків.
 4. Безоплатна стоматологія в комунальних поліклініках. Нині держава фінансує лише ургентне видалення зубів, а лікування – не передбачене. Виправити дану помилку в столиці можливо за рахунок міського бюджету, що буде запропоновано. Здорові зуби – життєва основа людського організму!
 5. Встановлення в усіх закладах загальної середньої освіти сучасного навчального обладнання і техніки, програмного забезпечення для створення електронних занять із застосуванням інноваційного підходу на основі STEM-освіти.

  Тепер вибір за Вами!


  Щоб проголосувати персонально за Юрія Мажугу дотримуйтесь наступного порядку голосування:

  1. Поставте позначку «+» навпроти партії «ГОЛОС» в бюлетені (№ 17).
  2. Потім у вільному полі бюлетеня впишіть за трафаретом дві цифри «05», бо це порядковий номер кандидата від «ГОЛОСУ», якого Ви обираєте.

  Юрій Мажуга балотується до Київради

  Мудрий діяльний депутат – відмінний результат!

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии