DataLife Engine > Здоровье и медицина > Клініка «Аксімед»: новітні методики лікування

Клініка «Аксімед»: новітні методики лікування

Клініка «Аксімед»: новітні методики лікування

Клініка «Аксімед» - це сучасний медичний центр, який включає вузькопрофільні відділення поліклініки та надає широкий спектр різноманітних послуг с діагностики, лікування, профілактичних заходів та реабілітаціє після одужання. Центр використовує інноваційне обладнання, сучасні методи та передові технології. Детальніше на сайті https://aksimed.ua/uk - офіційном онлайн-представництві кленіки.

Профільні напрямки клініки
В медичному центрі працюють фахівці за такими напрямками:

неврологія;
ортопедія та травматологія;
гастроентерологія;
офтальмологія;
отоларингологія;
гінекологія;
мамологія;
онкологія;
кардіологія;
дерматологія;
імунологія;
урологія;
ендокринологія;
епілептологія;
психологія;
психіатрія;
інфекційне відділення;
реабілітація.
Для проведення діагностичних процедур використовується найсучашніше технічне обладнанная та передові методичні розробки, які дозволяют отримати максимально повну картину щодо стану здоров’я пацієнта.
В центрі є реабілітаційне відділення для відновлення нормального стану пацієнтів після інсульту і травм. Фахівці підбирають індивідуальний план лікування та комплекс вправ з лікувальної фізкультури, враховуючі стан та динаміку одужання пацієнта.

Також проводяться такі процедури:

масаж;
мануальна терапія;
фізіотерапія;
рефлексотерапія.
Все лікувально-диагностичне обладнанная, яке використовується в клініці, відповідає навищим показникам якості та світовим стандартам. Весь персонал медичного центру – це професіонали, які мають необхідний рівень освіти та величезний досвід роботи. Великий обсяг знань лікарів та інноваційне технічне обладнанная надають можливість встановити точний діагноз та обрати найкращу стратегію лікування.

Науковий напрямок
Крім того, представники клініки «Аксімед» створили власний науково-освітній центр для проведення досліджень, медичних конференцій, семінарів та лекцій з актуальних питань сучасної діагностики та лікувальної практики. Персонал клініки постійно вдосконалює свої знання та підвищує рівень кваліфікації. В процесі роботи зі складними випадками фахівці проводять консиліуми та долучають до роботи відомих вчених.

Клініка «Аксімед» пропонує кращий рівень осбулговування: уважний та відповідальний персонал, досвідчені лікарі, найсучасніше обладнання, передові технології, проведення комплексних діагностичних, ликувальних та реабілітаційних процедур та ін. Все це дає змогу пацієнтам якнайшвидше перемогти хворобу та покращити власний стан.  Вернуться назад