Чому проєкти SAGA Development заслуговують на увагу інвесторів


Життєвий простір не обмежуються лише квартирою. Беручи до уваги це, компанія SAGA Development створює концептуальні об'єкти, які відповідають ключовим потребам покупців та наповнюють міське середовище новою якістю. Виразна архітектура, насичена внутрішня інфраструктура, ландшафтний дизайн території, ретельне зонування суспільного простору, якісний сервіс — важливі складові успіху проєкту.

Чому проєкти SAGA Development заслуговують на увагу інвесторів

Ключові причини інвестувати в об'єкти SAGA Development


Нерухомість вважається одним з найпопулярніших варіантів для інвестування. Якісні житлові та комерційні об'єкти постійно зростають у ціні, що дає змогу отримати непоганий дохід при перепродажу чи при здачі в оренду. Важливо вибрати об'єкт, що матиме попит.

Оцініть переваги інвестицій у нерухомість SAGA Development.

  • Забудовник діє виключно в правовому полі. На зведення комплексів є всі необхідні документи. Ознайомитися з ними можна у відділі продажу або на офіційному сайті того чи іншого проєкту. Є можливість спостерігати за динамікою будівництва в реальному часі через вебкамери, які встановлено на об'єктах.

  • У назвах та архітектурі комплексів забудовник дотримується єдиної концепції. Наприклад, новобудови CHICAGO Central House, NEW YORK Concept House та SAN FRANCISCO Creative House візуально нагадують американські хмарочоси. Завдяки яскравим фасадам будівлі виділяються на тлі інших об'єктів.

  • Комплекси будуються в районах, де чудово розвинена інфраструктура та транспортне сполучення. Поруч з об'єктами є супермаркети, кав’ярні, ресторани, поштові та банківські відділення, салони краси тощо. Деякі будинки знаходяться біля Дніпра або парків.

  • Безпеку резидентів та їхнього майна забезпечує система контролю доступу. За суспільними просторами ведеться відеоспостереження. Для автомобілів облаштовують наземний або підземний паркінг.

  • Девелоперська компанія створює концептуальну інфраструктуру. На території child-friendly – комплексів є дитячі садки, школи, медичні центри. У новобудовах формату live-work-play передбачені комерційні приміщення різного цільового призначення: ресторани, коворкінги, освітні комплекси. У eco-friendly – проєктах ставка робиться на зони для відпочинку та спорту на свіжому повітрі.

  • Запроєктовано екосистему SFERA living system. Побутові питання резидентів лягають на плечі управляючої компанії ATMOSFERA. Зі смартфона, у застосунку SFERA, можна оплачувати комунальні та сервісні рахунки.

Вичерпний список об'єктів забудовника САГА шукайте на офіційній вебсторінці.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии