Як матрац впливає на сон


Сон грає значної ролі у житті. Існує ціла низка правил, завдяки яким можна організувати якісний нічний відпочинок. Для хорошого сну необхідно провітрювати кімнату ввечері, укладатися в ліжко в один і той же час, не перевантажувати мозок негативною інформацією. Крім виконання правил, не менш важливо грамотно облаштувати спальне місце. І перше, на що слід звернути увагу – це матрац. Від того, наскільки правильно підібрана модель, залежить не тільки повноцінний сон, а й загалом здоров'я людини.

Як матрац впливає на сон

Корисні функції матраца


Нервозний стан, хронічний стрес, занепад сил ̶ це далеко не весь перелік проблем, що виникають через неякісний або невідповідний виріб. Через неправильне становище тіла під час нічного відпочинку виникає загроза артрозу, радикуліту, міжхребцевої грижі та інших хвороб. Щоб уникнути неприємностей та постійних мук через не висипання, важливо купити матрац, що максимально підходить конкретній людині.

Сьогодні виробники пропонують великий асортимент моделей, більшість з яких мають такі характеристики:

  • забезпечують оптимальне положення хребта, шиї та попереку під час сну;

  • відштовхують пил та не дозволяють розмножуватися небезпечним мікроорганізмам;

  • вбирають надлишки вологи та залишаються сухими;

  • мають хорошу повітропроникність;

  • не вимагають складного догляду.

Мучать біль у спині, постійна втома та хронічне недосипання? Подумайте, може, настав час поміняти старий матрац на зручну нову модель.

Як матрац впливає на сон

На що звернути увагу під час вибору


У продажу представлений великий асортимент аксесуарів для сну на будь-який смак та гаманець. При виборі матраца рекомендується звернути увагу на такі моменти:

  • наявність чи відсутність пружин;

  • матеріал наповнювача;

  • ступінь твердості;

  • ортопедичний ефект.

Важливо також враховувати вагу, вік та стан здоров'я користувача. Маса тіла на одне спальне місце не повинна перевищувати зазначені в інструкції параметри.

Щодо стану здоров'я, то необхідно уважно підійти до питання вибору наповнювача. Натуральні матеріали вважаються чудовим вибором, але деякі з них протипоказані людям з високою чутливістю. В цьому випадку варто розглянути варіант покупки матраца із сучасним синтетичним наповнювачем.

Якщо людина здорова, при виборі, можна спиратися на відчуття індивідуального комфорту. Однак для людей похилого віку та дітей до 13 років існують окремі рекомендації. У першому варіанті краще віддати перевагу м'яким матрацам. У разі вибору моделі для дитини, рекомендується купувати жорсткі або напівжорсткі ортопедичні вироби, що допоможуть запобігти розвитку сколіозу.

Щоб матрац не розчарував, купуйте аксесуар для сну у відповідального продавця. У цьому випадку на вибрану модель надається гарантія, і ви можете бути впевнені в якості виробу.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии