Як інвестувати в Tesla й отримати прибуток


Сьогодні, коли говорять про електромобілі, усі в першу чергу називають Tesla. Ця компанія отримала велику кількість прихильників серед тих, хто вірить у технології і захоплюється постаттю генерального директора Ілона Маска. Це одна з найвідоміших технологічних компаній Силіконової долини, яка приваблює інвесторів швидким зростанням ціни на акції за останнє десятиліття, особливо під час пандемії. Якщо ви розглядаєте можливість придбання акцій Tesla, пропонуємо дізнатися, як це зробити.

Як інвестувати в Tesla й отримати прибуток

Аналіз Tesla та її фінансових показників


Вивчення конкурентної позиції компанії та її фінансових показників, з одного боку, є найскладнішою частиною купівлі акцій, але з іншого — найважливішою. Багато інформації в цьому плані дасть річний звіт, який всі публічні компанії повинні подавати в SEC. Звідти можна дізнатися такі дані:

  • розмір активів та пасивів;

  • тенденцію прибутковості з часом;

  • конкурентне середовище;

  • ризики, з якими стикається бізнес;

  • інформацію про управлінську команду та її мотивацію.

Що стосується розвитку Tesla, то у неї великий потенціал і значні перспективи. У 2021 році компанії вдалося отримати рекордний прибуток у розмірі 5,5 мільярдів доларів. Із загальною ринковою вартістю понад 1 трильйон доларів станом на березень 2022 року інвестори розраховують на велике майбутнє зростання. В Україні можна придбати акції Tesla на https://ffin.ua/stocks/TSLA.

При цьому варто знати, що Tesla — це не єдина компанія, яка прагне утримати свою частку на ринку. Rivian Automotive, Lucid Motors та китайська NIO сподіваються скласти конкуренцію Tesla серед електромобілів, а підрозділ Alphabet Waymo працює над розробкою автономних транспортних засобів.

Як інвестувати в Tesla й отримати прибуток

Як не втратити власні заощадження


Перед початком власних інвестицій варто запам’ятати кілька основних правил:

  • вкладати в акції треба лише «вільні» гроші, без яких ви можете прожити якийсь термін;

  • будь-які операції з цінними паперами проводять лише на спеціальних площадках. В Україні однією з таких є інвестиційна компанія «Фрідом Фінанс Україна», яка входить до складу американської Freedom Holding Corp.;

  • вартість цінних паперів з часом може змінюватися — як зростати, так і падати. Тому треба заздалегідь подбати про власну стратегію інвестицій.

Допомогти із розробкою стратегії можуть інвестиційні консультанти, які працюють у «Фрідом Фінанс УКРАЇНА». Усі вони мають досвід роботи на фондовому ринку понад 10 років, що дає можливість добре орієнтуватися у справах і пропонувати коротко- і довгострокові рішення для клієнтів. Акції з високими темпами росту (такі як Tesla) можуть час від часу падати, тому поради фахівця і розумна стратегія допоможуть досягти нижчої ціни для покупки та збільшення загального прибутку.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии