А.С.Д. в Google News - натисніть Підписатися

Найкращі гальмівні диски з Японії — вибирайте бренди


Гасло «Японське — значить добре» вже давно втратило свою актуальність у галузі побутових приладів, але все ще служить орієнтиром для автомобілістів. Японія займає значну частину ринку автотоварів і має на ньому заслужено високу репутацію. Навіть якщо у вас не японська машина, ви, швидше за все, не відмовитесь від японських гальмівних дисків, які відомі у всьому світі надійністю та довговічністю. Однак, вибираючи гальмівні диски пассат б5 на Автопро, можна заплутатись серед великої кількості брендів. Попри те, що всі вони демонструють належний рівень якості, серед них є безумовні лідери.

Найкращі гальмівні диски з Японії — вибирайте бренди

1. Brembo Japan


Не плутайте запасні частини від Brembo — італійської компанії, яка також займалася гальмівними системами. Однак саме японська компанія отримала світову славу як виробник керамічних та алюмінієвих гальмівних дисків. Купуючи диски Brembo, ви можете бути впевнені, що ми це концентрація останніх досягнень у технології. Компанія ні йде на компроміси і забезпечує найкращу якість серед можливого. Як результат, висока ціна та розповсюдження в автоспорті більше, ніж серед «звичайних смертних».

2. Project Mu


Ще одна компанія, яку цінують автоспортсмени за безкомпромісність якості. Окрім спортивних авто, диски Project Mu можна часто побачити на тюнінгових автомобілях, від яких вимагається висока продуктивність. Однак ці диски відмінно себе проявляють і на звичайних міських машинах, яким також потрібна ефективність при гальмуванні та відмінна керованість. Диски створюються тільки з передових матеріалів і інноваційними методами (тепломісткість, кріогенна обробка). Продукція постійно вдосконалюється, відповідно до зворотного зв'язку від найвибагливіших клієнтів: професійних гонщиків. Диски Project Mu довговічніші, ніж більшість «рідних» дисків від виробників, не кажучи вже про аналоги. Крім того, вироби тішать низьким рівнем шуму, вібрації та водночас бездоганним гальмуванням.

Найкращі гальмівні диски з Японії — вибирайте бренди

3. Endless


Компанія проголошує своєю місією безпеку гальмування. Для цієї мети вони виробляють подушки безпеки, гальмівну рідину та гальмівні диски методом лиття лиття під тиском та високоточного фрезерування. Диски Endless виготовляються з найкращих композитів і створені для екстремального водіння та небезпечних дорожніх умов, тому в міському середовищі їхня продуктивність буде надмірною. Однак якщо ви живете за містом або часто подорожуєте авто, ці диски подарують вам абсолютну впевненість у своїх гальмах.

0 коментарів

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии