А.С.Д. в Google News - натисніть Підписатися

Bank of America покращив макроекономічні прогнози для України


Міжнародні облігації України показали найбільший тижневий приріст цього року та аналітики Bank of America Corp. бачать у майбутньому ще більший потенціал зростання.

Bank of America покращив макроекономічні прогнози для України

Bank of America підтвердив свою рекомендацію щодо зовнішнього боргу України, заявивши, що кращі, ніж очікувалося, дані щодо обсягу виробництва покращать коефіцієнти заборгованості. Країна, що роздирається війною, також отримує вигоду з більш стійких потоків іноземної допомоги, накопичення валютних резервів, а також «зниження ризику «найгірших» сценаріїв конфлікту», йдеться в дослідницькій записці в п'ятницю - повідомляє Bloomberg.

Українські облігації з різними термінами погашення другий день поспіль увійшли до всіх 10 найефективніших суверенних облігацій на ринках, що розвиваються.

Цінний папір 2024 року виріс на 7 центів за долар цього тижня до 32 центів станом на 2:25 у Лондоні в п'ятницю, що стало найбільшим тижневим зростанням за всю історію спостережень до найвищого рівня з серпня 2022 року. Деякі інші терміни погашення завершили свій найкращий тиждень з кінця минулого року.

Bank of America покращив макроекономічні прогнози для України

Bank of America покращив макроекономічні прогнози для України

«Конфлікт, що триває, явно залишається ключовим джерелом тиску на ринкові оцінки», — сказав Володимир Осаковський, стратег Bank of America. «Але цього року інвестиції в Україну мали низку позитивних тригерів, які можуть збільшити ймовірність позитивніших для ринку сценаріїв у можливій реструктуризації боргу».

Основні зауваження зі звіту Bank of America:

Банк оновив макроекономічні прогнози для України, щоб врахувати сильніші, ніж очікувалося, дані щодо номінального ВВП на 2022 рік:

«Набагато вищий номінальний ВВП у 2022 році також створює основу для значно сильнішого профілю боргу до ВВП»

«Крім зміцнення макроекономіки, зовнішня допомога перетворюється на структуровану довгострокову програму, спрямовану на постконфліктне відновлення»/

Залишити коментарі та думки можна нижче під статтею
Повернутися на головну сторінку

0 коментарів

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии