А.С.Д. в Google News - натисніть Підписатися

"У ХДС в Криму велике майбутнє"


Архів 2005 р.

'"УДОВІДКА: Голубєв Микола Павлович народився 1947 року в селі Запоріжжя Токмакського району, Запорізької області. Закінчив Херсонський сільськогосподарський інститут. Працював на керівних посадах. У 1996-2000 р. був Генеральним директором ЗАТ "Лукойл-Крим". З лютого 2000 – до березня 2003 року обіймав посаду Генерального директора ТОВ "Кримський енергетичний альянс". На даний момент є виконуючим обов'язки першого заступника Голови Ради Міністрів Автономної Республіки Крим. Кримську республіканську організацію партії Християнсько-Демократичний Союз очолює з 2003 року. Одружений, батько трьох дітей.

– Миколо Павловичу, нещодавно Вас було призначено виконуючим обов'язки першого заступника Голови Ради Міністрів АРК. Посада дуже відповідальна. Ви вже ознайомилися з тим колом обов'язків, які на Вас покладено? Які конкретно відомства перебувають у Вашому підпорядкуванні?

– Зараз я заглиблююся в суть усіх покладених на мене обов'язків. Правду кажучи, часом буває важко, адже практично три місяці в Криму був відсутній перший віце-прем'єр. Накопичилося багато проблем. Але "очі бояться, а руки роблять", тому зараз моє основне завдання – розібратися з тими проблемами, які нагромадилися останнім часом, а їх, повірте мені, чимало. Що стосується підконтрольних мені відомств, то до кола моїх обов'язків входить керування декількома республіканськими міністерствами і комітетами. Це: Міністерство курортів і туризму в АРК, Міністерство зовнішньої і внутрішньої торгівлі, Міністерство архітектури і будівельної політики, а також республіканські комітети у справах національностей і депортованих громадян, з екології і природних ресурсів, із захисту прав споживачів і комітет у справах релігії.

– Про вас жартома кажуть "перший "помаранчевий цвях" у кримському уряді". Чи принципово для Вас, хто працює поруч – "помаранчеві" чи "біло-блакитні"?

– Знаєте, я насправді вже втомився чути балачки про розподіл людей на "біло-блакитних" і "помаранчевих". Час революцій минув, ми перегорнули цю сторінку. Нині найважливіше зберегти мир і злагоду на нашому багатонаціональному півострові, підвищити добробут рядового кримчанина, незалежно від того, чи був він "помаранчевим" а чи "біло-блакитним". Настав час втілювати в життя укази Президента і виправляти помилки колишньої влади.

– У Вас уже є ідеї, як поліпшити роботу підзвітних Вам міністерств? Адже не за горами курортний сезон, який є вельми важливим для економіки республіки. Наскільки Крим підготовлений до прийому гостей? Які проблеми ще залишилося вирішити?

– Мабуть, кримчани вже звикли до того, що перед початком кожного курортного сезону з'являються астрономічні прибутки від роботи курортів і туристичних фірм. Але закінчується сезон, а в бюджет фактично надходять "копійки". Повірте, це не робить славу Криму. На мій погляд, необхідно створити таку систему оподаткування, при якій "приватникам" буде вигідніше сплатити податки і спокійно працювати, а юридичним особам без сплати податків не давати дозволу на ведення курортного бізнесу. Крім того, не секрет, що рівень обслуговування і наданих послуг на кримських курортах, та ще за такою високою ціною, залишає бажати кращого. Тому одним з основних завдань на сьогодні є не тільки впровадження в широку практику градації готелів, пансіонатів і баз відпочинку за категоріями, а й встановлення чіткого прейскуранта цін на надані послуги відповідно до присвоєної категорії тому чи іншому підприємству. І це ще далеко не повний перелік тих перетворень, які необхідно здійснити в курортній сфері, та й у Криму в цілому.

– Миколо Павловичу, які першочергові завдання стоять перед Кримською республіканською організацією партії ХДС на даному етапі?

– Після непростих президентських виборів ми всі розуміємо, що виборча кампанія 2006 року буде не легшою. Тому вже сьогодні необхідно бути готовими до тих "ноу-хау", що їх нам піднесуть політтехнологи і законодавці. Ми усвідомлюємо, що до 2006 року залишилося не так багато часу. На ІІІ звітно-виборній конференції, котра відбулася на початку березня, актив поставив завдання до кінця 2005 року значно збільшити кількість нових членів партії. До того ж уже сьогодні необхідно замислитися над тим, щоб члени ХДС були обов'язково представлені на кожній виборчій дільниці, у кожній виборчій комісії. Ми переконані, що розбудова кримської парторганізації має відбуватися "знизу", тобто в найбільших населених пунктах районного підпорядкування до вересня 2005 року планується організувати ще 15 осередків ХДС. Я впевнений: в ХДС у Криму велике майбутнє.

– А чим сьогодні живуть регіональні організації партії ХДС у Криму?

– Під час виборчої кампанії основна мета наших активістів полягала в перемозі нинішнього Президента. Умови, в яких доводилося працювати, самі розумієте, були не прості, одначе вдалося вистояти і перемогти. Політичний досвід, отриманий цими людьми, безцінний. Його можна й потрібно використовувати надалі. На даному етапі керівники міських парторганізацій проводять широкі консультації з близькими за духом суспільними і партійними організаціями, з якими планується подальша співпраця. Нещодавно алуштинські християнські демократи ініціювали створення об'єднання політичних сил міста з метою вироблення єдиної програми розвитку регіону Великої Алушти, підбору гідних кандидатів у депутати й місцеві органи влади. Уже сьогодні під документом поставили підписи керівники 10 міських відділень політичних партій і громадських організацій. У Судаку члени нашої партії виступають проти розбазарювання місцевою владою земель південно-східного регіону. Щодня з 16 березня активісти ХДС проводять пікети міської адміністрації з метою відставки міського голови і його заступника. У період травневих свят християнські демократи вийдуть на вулиці своїх міст і візьмуть активну участь у демонстраціях і мітингах.

Прес-служба
КРО партії ХДС


Архів 2005 року
Газета "Християнський Демократ"

Російськомовна версія статті: «У ХДС в Крыму большое будущее»

0 коментарів

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии