А.С.Д. в Google News - натисніть Підписатися

Наступ на християн триває


Архів 2009 року

Останнім часом інформаційні повідомлення свідчать про нову хвилю наступу на християнство в Західній Європі. Протягом декількох десятиліть процес дехристиянізації просліджувався й аналізувався статистичними методами. Нині є підстави констатувати, що в західному суспільстві набирає сили новий виток відступу від християнства.

Біблія під забороною...

Агентство "World News Daily" наводить деякі приклади. Так у Колорадо губернатор Білл Ріттер підписав документ, котрий, на думку експертів, означає заборону на публікацію Біблії в цьому штаті. Закон, який забороняє "дискримінацію за статевою ознакою", не дозволяє публікувати нічого, на що могли б образитися всілякі "меншості". Ба навіть більше, у Конгресі обговорюють, а чи не прийняти такий закон для всієї країни. Цього давно домагаються про-гомосексуальні сили. Такий закон вдарить по тих, хто зберіг біблійні уявлення про взаємини статей: Біблія однозначно називає гомосексуалізм гріхом. Причому під забороною опиняться саме слова і думки: образи, насильницькі дії тощо підпадають під уже наявні закони.


... а священики на лаві підсудних

У Канаді "закони про злочини на ґрунті ненависті" уже призвели до того, що священикові наказували відректися від своєї віри. Бо існує закон, який забороняє висловлювання, що можуть бути сприйняті як осуд інших людей.

У тій-таки Канаді пастор Стефан Буассон написав у газету статтю, де засуджував "борців за права гомосексуалістів" і висловлював співчуття і підбадьорював людей, які борються зі спокусами одностатевого потягу. Трибунал з прав людини оштрафував його на 5 тисяч доларів і звелів письмово вибачитися перед гомосексуалістами й надалі ніколи не висловлюватися на цю тему.

У Швеції було засуджено до тюремного ув'язнення пастора Оке Гріна, який під час проповіді, у повній відповідності з Біблією, розкритикував гомосексуалізм, назвавши його "ненормальним явищем, жахливою раковою пухлиною на тілі суспільства". В Австралії двоє священнослужителів опинилися на лаві підсудних за обвинуваченням в образі ісламу за те, що провели у власній церкві семінар про мусульманське віровчення.

Християнство перетворюють на злочин

У Нью-Мехіко фотоагентству, яке належить двом християнам, довелося сплатити штраф у 6,6 тисяч доларів за те, що вони відмовилися знімати лесбійське "весілля".

Каліфорнійський Верховний Суд ухвалив, що гомосексуальні права мають перевагу над релігійною свободою. Двоє християнських лікарів, які відмовилися штучно осіменити лесбіянку, потрапили за це під суд. А той ухвалив, що вони не мають права відмовити лесбіянці в її бажанні. Хоча в неї була можливість звернутися в будь-яку іншу клініку, однак жінка наполягла, щоб її осіменили саме в християнській лікувальній установі. Це рішення засвідчило, що сексуальні права перевершують релігійну свободу.

Роберт Найт, директор Інституту культури і мас-медіа, вважає, що кінцева мета таких законів – поставити християнство поза законом. "Якщо вам удасться проголосити, що відтепер традиційна мораль вважається ненавистю і бузувірством, а потім гарненько натиснути на уряд, то самі основи християнської моралі можна оголосити злочинними".

Опір триває

Між тим, той-таки Верховний суд Каліфорнії був змушений заборонити одностатеві шлюби. Така перемога стала можлива завдяки твердій позиції губернатора Арнольда Шварценегера. Приводом для перегляду прийнятого судом рік тому рішення став проведений у листопаді референдум стосовно так званої "8-ої поправки Конституції", яка визначає шлюб як "союз чоловіка та жінки".

Відповідно до результатів голосування, 52% каліфорнійців вважають одностатеві шлюби неприйнятними. Однак при цьому в травні 2008 року цей самий суд визнав, що гомосексуалісти і лесбіянки мають ті ж громадянські права, що і гетеросексуальні пари, у тому числі і право на створення офіційно зареєстрованої родини. За минулий рік було укладено близько 18 тисяч одностатевих шлюбів. Суд ухвалив вважати їх законними.

Після оголошення вердикту почалися безпорядки. Аби вгамувати протестувальників, до будівлі прибули гомосексуалісти, лесбіянки і транссексуали, котрі служать у поліції. Але навіть товаришам по сексуальній орієнтації не вдалося закликати до порядку маніфестантів. Як наслідок – 159 дорослих активістів і трьох підлітків було затримано.

Архів 2009 року
Газета "Християнський Демократ"


0 коментарів

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии