DataLife Engine > Новости > Битва флагманів: Samsung S9 vs iPhone X - що обирають українці

Битва флагманів: Samsung S9 vs iPhone X - що обирають українці


iPhone X на старті продажів виявився більш затребуваним, ніж Samsung Galaxy S9

Битва флагманів: Samsung S9 vs iPhone X - що обирають українці

Galaxy S9 виявився дуже затребуваним серед українців, але не настільки, як iPhone X. Аналітики мережі магазинів MOYO.ua вивчили попит на флагманські моделі від Samsung та Apple, порівнявши кількість попередніх замовлень та продажів в перший вікенд.

Кількість попередніх замовлень на Samsung Galaxy S9 і Apple iPhone X була практично однакова. При цьому на старті продажів фанати Samsung виявилися більш пасивними.

Так, за результатами перших днів було реалізовано втричі менше «самсунгів», ніж «айфонів». Не допомогло S9 і те, що попередні замовлення почали видаватися покупцям на тиждень раніше, ніж було оголошено офіційний старт продажів.

Таким чином, якщо перша партія iPhone X в MOYO.ua була розкуплена за три години, то смартфонів Galaxy S9, з урахуванням тижневої «фори» на видачу замовлень і перших трьох днів продажів, реалізовано втричі менше. Не врятувала Samsung і більш низька ціна: модель Galaxy S9 продається за ціною 27 999 грн., Galaxy S9+ — за 31 999 грн; тоді як iPhone X з накопичувачем на 64 ГБ доступний за 35 999 грн. (на старті продажів ціна була вищою на 2000 грн.), а модель iPhone X 256GB — за 39 999 грн. (42 999 на момент надходження в продаж).

Нагадаємо, продажі iPhone X в Україні стартували 8 грудня минулого року. Смартфон доступний в чотирьох версіях: в двох кольорах та з накопичувачами об'ємом 64 і 256 ГБ. Galaxy S9 надійшов в продаж 23 березня (ті, хто оформив передзамовлення, могли отримати смартфон вже 16 березня).

Флагман від Самсунг доступний в шести версіях: трьох кольорах і двох модифікаціях — S9 і S9+ (відрізняється збільшеною діагоналлю дисплея).
Вернуться назад