DataLife Engine > Мебель > Рулонні штори в інтер'єрі - переваги та комфорт

Рулонні штори в інтер'єрі - переваги та комфорт

Рулонні штори в інтер'єрі - переваги та комфорт

Рулонні штори "День і Ніч" вважаються однією з найбільш ексклюзивних систем серед віконних покриттів. Їх сила — поєднання красивої, елегантної форми і функціональності. Вони складаються з поперемінно розташованих горизонтальних смуг (затемнених і прозорих) і дозволяють зручно регулювати рівень освітленості в інтер'єрі.

Подібні вироби доступні в різних колірних варіантах. Вони ідеально виглядають в класичних і сучасних інтер'єрах, добре виглядають як в приміщенні, так і з вулиці.

Вони доступні в вільно висять версіях, в касетах, у вигляді практичних міні-жалюзі і дуже елегантних систем в ексклюзивних маскують рамах, що робить їх універсальними.

Переваги штор День і Ніч
Одна з головних переваг подібних рулонних штор — можливість контролювати рівень світла, що потрапляє в кімнату.

Досить перемістити горизонтальні смуги, щоб створити в інтер'єрі злегка затемнену атмосферу. Це рішення буде відмінно працювати при перегляді телевізора, роботі за комп'ютером або читанні книги. Сонячні промені не потурбують користувача, і при цьому в кімнаті не буде зовсім темно.

В цьому відношенні рулонні штори день-ніч трохи нагадують класичні жалюзі. Однак вони виглядають набагато ефектніше і створюють в інтер'єрі більш затишну атмосферу (алюмінієві жалюзі виглядають трохи суворо). 

Подібні рішення мають такі переваги:

функціональність;
елегантність;
якість;
різноманітність рішень.

Рулонні штори як одна з наймодніших систем віконних покриттів
У модних інтер'єрах панують рулонні штори День і Ніч, фото яких можна знайти в каталогах. Архітектори та декоратори так прагнуть використовувати цю систему, тому що вона не тільки функціональна, але і дуже елегантна. Більш темні і світлі смуги створюють стильне оформлення вікон, прекрасно вписуються в мінімалістичний, авангардний або класичний декор.

Крім того, деякі тканини цієї серій мають гарні світлозахисними властивостями, а подібні штори, виготовлені на замовлення, стають предметом інтересу споживачів, з певністю можна говорити про поєднання функціональності з елегантністю.

Касетні рулонні штори - практично і стильно
Штори день і ніч можна придбати в алюмінієвій або ПВХ касеті. Касети можуть бути різних відтінків або фактур. Така система дуже елегантна, тому що касета покриває валик з тканиною. Установка бічних напрямних забезпечує ідеальне прилягання матеріалу до скла.

Рулонні штори - ідеально для великих вікон
Рулонні штори ідеально підходять для великих вікон. Їх можна закріпити на стіні або стелі і закрити всю віконну нішу. Вони будуть працювати скрізь, де важливий гарний, елегантний ефект, і можна відмовитися від вільного доступу до вікна.



Вернуться назад