DataLife Engine > Недвижимость и аренда > ЖК Континент - Плюси і мінуси придбання житла в розстрочку

ЖК Континент - Плюси і мінуси придбання житла в розстрочку

У спробі збільшити продажі квартир деякі забудовники пропонують клієнтам оформити нерухомість в розстрочку. Це вигідно для тих, хто ще не встиг накопичити достатню суму грошей, а потреба мати додаткові квадратні метри існує. Але в такій угоді є і свої мінуси.

Така схема придбання нової квартири, як розстрочка, відмінна можливість для людей, які здатні виплатити понад 50% вартості протягом півроку або року. Серед них велика частина - це клієнти, так би мовити, з альтернативою. У цю категорію входять покупці, у яких є приблизно 70% від усієї вартості житла, що купується в новому будинку, а інша частина - це гроші, які вони планують отримати після продажу нерухомості на вторинному ринку. Є ще одна група людей: вони очікують в найближчому майбутньому надходження великої суми грошей, наприклад, від отримання спадщини і т. д.

Кому варто брати квартиру в розстрочку?
Брати в розстрочку житло вигідно тим, хто може внести відразу половину вартості даної нерухомості і протягом півроку-року виплатити решту компанії-забудовнику. При цьому безвідсоткова розстрочка дається на півроку. Так як покупцеві за цей період часу доведеться внести всю решту грошей за нову квартиру, виплачуючи її щомісяця рівними платежами, сума внесків буде досить значною. Іншими словами, така розстрочка зручна для тих клієнтів, у яких стабільно високий щомісячний дохід або хто купує собі житлоплощу за рахунок коштів, отриманих від продажу своєї колишньої нерухомості.

Купівля нової квартири в розстрочку - гарний варіант для тієї категорії покупців, у якій з яких-небудь причин не виходить взяти в банку іпотеку на житло. В даному випадку розстрочка - відмінний вихід з ситуації, що склалася, оскільки є можливість придбати житлоплощу без внесення всієї вартості відразу. Але покупцеві доведеться щомісяця вносити істотні суми, причому термін виплат обмежений. Тобто покупці повинні обов'язково мати стабільний і досить високий рівень доходу.

і позитивні сторони угоди
Одним з найбільших плюсів придбання нерухомості в розстрочку є те, що при такій угоді не потрібно підтвердження своїх доходів, що не можна сказати про іпотеку в банку.

З документів при оформленні треба мати паспорт. Крім цього, сама процедура, як правило, займає максимум два-три дні. На ринку нерухомості безліч безвідсоткових пропозицій, але навіть якщо розстрочка надається під відсотки, то вони найчастіше, набагато нижче, ніж банківські.

Якщо ви вирішили взяти житло в розстрочку, необхідно уважно прочитати договір, добре ознайомитися з його умовами, оскільки у всіх забудовників умови різні.Вернуться назад