DataLife Engine > Образование, Дети > Як наздогнати однолітків під час підготовки до школи?

Як наздогнати однолітків під час підготовки до школи?


Дошкільна підготовка дітей дає їм змогу розпочати семестр на одному рівні. Завдяки цьому у початковій школі всі учні рівні, і ставка робиться на розвитку. Одним краще даються шкільні дисципліни, а іншим потрібно більше зусиль вивчення матеріалу. Але навіщо така підготовка потрібна і чи можна обійтися без неї?

Як наздогнати однолітків під час підготовки до школи?

Дошкільна підготовка: навіщо потрібне?
Кожна школа здійснює набір у початкові класи з конкретним рівнем знань: дитина може відповідати їй або бути кращою. Якщо претендент не дотягує, він не готовий і повинен пройти додаткову підготовку. Така система функціонує для того, щоб:

Діти могли взаємодіяти один з одним - однаковий рівень розвитку дозволяє знаходити більше спільного як під час занять, так і в ігровому процесі на перерві.
Викладач міг давати корисні знання для всіх — програма розробляється з урахуванням розвитку дітей у конкретні вікові рамки. Якщо дитина не дотягує - їй буде складно вивчати і розуміти пропонований матеріал.
Діти могли мати стимул розвиватися та прогресувати у процесі навчання — хлопці не нудьгують на заняттях від того, що їм буде запропоновано легку програму.
Щоб усі ці фактори залишалися актуальними, перед початком шкільного періоду дітей готують: підтягують навички читання, письма та вирішення математичних завдань. Для цього можна обмежитися лише уроками в дитячому садку, отримуючи мінімум, або вибрати спеціалізовані курси, де рівень знань, що отримуються, в кілька разів вищий.

Чи можуть допомогти додаткові заняття?
Вдаватися до додаткових занять потрібно лише в тому випадку, якщо режим дня не завантажений іншими гуртками та курсами. Щоб освітні уроки були ефективні і приносили задоволення, потрібно проводити їх у відповідний час. Дитина не повинна бути надто активною — так відбувається рано-вранці, або втомленим — глибокий вечір. Оптимально, період до обіду або перші години після. У цей час дитина готова навчатися та вбирати нову інформацію, не супроводжуючи свої дії спектром негативних емоцій.

У всьому іншому дитина може досягти оптимального для школяра-початківця рівня знань, регулярно відвідуючи дитсадок або курси раннього розвитку. Якщо батьки воліють займатися з власним чадом самостійно — важливо постійно вивчати актуальну інформацію, щоб знання, що отримуються, були ефективні в поточний час. Як і всі існуючі напрями, освіта теж змінюється на позитивний бік. Застарілі знання як займуть цінні ресурси пам'яті, а й виявляться непотрібними практично.



Вернуться назад