DataLife Engine > Пресс-релизы > Добровільне автострахування — що це?

Добровільне автострахування — що це?


Автострахування буває двох типів. Ми поділяємо його на:

обов'язкове — у тому числі страхування відповідальності перед третіми особами,
добровільні — до них відносяться страхування від нещасних випадків, КАСКО, страхування допомоги.
Придбайте страховий поліс ОСЦПВ за посиланням: https://ukasko.ua/uk/insurance/oscpv/u-chernivcyah в Чернівцях.

Страхування автокаско
Страхування автокаско є добровільним. Це захищає від фінансових наслідків:

Викрадення та знищення транспортних засобів — але в цьому випадку власник отримує компенсацію. У цьому випадку гарантійні суми не встановлені законом — обсяг захисту залежить від укладеного договору. Відповідно до цієї політики ви можете отримувати компенсацію, зокрема у разі пошкодження, спричиненого наїздом на інший транспортний засіб, пожежею, крадіжкою транспортного засобу чи його обладнання. Однак не забувайте уважно перевіряти умови поліса АС, оскільки на ринку також є версії з обмеженою відповідальністю страховика. Тоді така політика може охоплювати лише вибрані події.

Страховик може бути звільнений від відповідальності, якщо інцидент стався в результаті грубої недбалості з вашого боку. Прикладом може бути залишення автомобіля відчиненим з ключами або водіння в стані алкогольного сп’яніння. Виключення відповідальності ви знайдете в укладеному договорі. Також пам’ятайте, що ціна поліса може залежати від вибраних вами умов. Наприклад, страховик може покривати лише 80 або 90 відсотків збитків.

Страхування від нещасних випадків
Ще одне добровільне страхування — страхування від нещасних випадків. У цьому випадку охороняється здоров’я та життя водія або водія та пасажирів. Згідно з цим полісом, постраждала сторона також отримає відшкодування витрат на лікування та реабілітацію. Важливо, що у вас може бути кілька полісів щодо нещасних випадків, і в разі інциденту, які покриваються ними, ви матимете право отримати кошти по кожному з них. Однак це стосується лише компенсації за тілесні ушкодження, а не, наприклад, вартості ліків. Їх можна покрити лише один раз. Пам’ятайте, що поліс охоплює не лише ситуації, які мали місце в дорожньому русі — ви також можете розраховувати на компенсацію у разі інцидентів, пов’язаних із посадкою в автомобіль або його завантаженням. Цей поліс забезпечує матеріальний захист родичів водія на випадок його смерті внаслідок ДТП.

У договорі страхування від нещасних випадків ви знайдете виключення відповідальності страховика. Вони можуть включати, наприклад, умисний вчинок або психічне захворювання. Обов’язково прочитайте умови! Пам’ятайте, що розмір виплаченої компенсації залежить від страхової суми. Чим він вищий, тим вищою може бути також компенсація. Майте на увазі, що нижча ставка премії може призвести до численних виключень.
Вернуться назад