DataLife Engine > Пресс-релизы, Без-рекламы > Усе про снюс: особливості тютюнового продукту

Усе про снюс: особливості тютюнового продукту


На правах реклами. 

18+ Цей продукт містить нікотин і викликає залежність. Тільки для повнолітніх осіб, які споживають нікотин. 

На зміну тютюновій продукції приходять сучасні альтернативні варіанти. Тому багато повнолітніх споживачів нікотину розглядають у якості альтернативи сигаретам снюс або нікотинові паучі Velo. Проте у цих двох продуктів більше відмінного ніж спільного: починаючи зі складу і закінчуючи технологією виробництва продукту. І знаючи всі особливості можна правильно підібрати для себе кращий варіант. 

У цій статті ми допоможемо розібратись в чому їх характерні відмінності. 

Снюс є різновидом тютюнового продукту. Зазвичай, він складається з тютюну, розміщеного в спеціальний пакетик. Його поміщають  у ротову порожнину на певний час — від півгодини до 60–70 хвилин. У результаті такого використання з тютюну поступово виділяється нікотин, який потрапляє в організм зі слиною або через слизові оболонки в роті. 

На відміну від снюсу, Velo не містить тютюну, не має неприємного запаху* і його можна використовувати будь-де. Існує й безліч інших відмінностей, які можна дізнатися на сторінці бренду — https://go-velo.com.ua/blogs/articles/why-velo-not-snus. 

Що ж таке снюс: склад продукту

Загалом, снюс містить в своєму складі такі компоненти: 


тютюн; 
вода; 
кухонна сіль; 
сода.
Чи шкідливий снюс: що важливо знати 

Чи шкідливий снюс? Це питання може хвилювати повнолітніх користувачів продукції.  

Через наявність тютюну цей продукт може: 

негативно впливати на стан ротової порожнини; 
залишати після використання неприємний тютюновий запах. 
Тому кожен самостійно обирає для себе варіанти вживання тютюну, зважаючи на всі особливості. 

Де можна та не можна використовувати снюс 

Оскільки у складі снюсу є тютюн, відповідно до законодавства України його заборонено вживати в громадських місцях. Це зумовлено характерним неприємним тютюновим запахом, що залишається в роті та у повітрі як під час, так і після використання снюсу. Це, в свою чергу, може спричинити дискомфорт у людей, які знаходяться поряд. До того ж, банка з цим продуктом є джерелом запаху, що згодом залишається й на одязі, наприклад, якщо носити снюс у кишені штанів чи куртки. 

Паучі VELO ж, можна використовувати за бажанням будь-де. Це пов’язано із тим, що в складі паучів немає тютюну і, як наслідок, відповідного неприємного запаху, який залишається потім на одязі та з рота після його вживання*. Крім цього використання паучів VELO майже непомітно для людей поряд, а при необхідності пауч можна швидко помістити в спеціальне відділення в кришці, якщо немає можливості їх утилізувати відразу. А потім за нагоди викинути використані паучі у сміття. 

* Цей продукт не виключає всі ризики та містить нікотин, що викликає залежність. Вернуться назад