А.С.Д. в Google News - натисніть Підписатися

ПРО НАС

Агентство Стратегічних Досліджень (АСД) – це проект, головною метою якого є аналіз, розробка і впровадження нових політичних проектів.
Основною проблемою сучасної української політики є розрив між політичною думкою і політичною практикою. З одного боку, більшість дійових осіб практичної політики не здатні оцінити важливість теоретичних розробок, не пов'язаних, на перший погляд, з поточним політичним моментом.
З іншого боку, аналітичне й експертне співтовариство не здатне запропонувати проекту, придатного для практичної реалізації. Сьогодні під політичним аналізом розуміється радше пророкування того, як проголосує завтра та чи інша парламентська фракція чи як зміниться рейтинг якоїсь політичної партії. За рідкісним винятком, серйозні стратегічні розробки в державі сьогодні не проводяться.
Автори проекту – це люди, котрі мають досвід практичної роботи в партійних, парламентських та інших політичних і державних структурах.

Сфера діяльності АСД: (АСД)

1. Розробка та впровадження політичних стратегій

2. Технології виборчої кампанії

3. Розробка концепції інформаційної і рекламно-пропагандистської кампанії

4. Створення партійних, корпоративних та “незалежних” ЗМІ

5. Розробка програмних документів:

- програма

- ідеологічна платформа

6. Політтехнології у період між виборами

Завдання сайту АСД – висвітлення публіцистичної частини роботи Агентства, поштовх до суспільної дискусії та діалогу. Висвітлюються проблеми внутрішньої, культурної, геополітичної, релігійної безпеки держави. Найважливішою є проблема ефективності політичної і державної системи України, без вирішення якої неможливо забезпечити ефективність і в інших сферах діяльності.
Трибуну сайту відкрито для будь-якої думки і позиції, навіть якщо вона не збігається з точкою зору творців проекту. Єдина вимога – аргументованість і доступність викладу для широкого кола читачів.

panko@sd.net.ua