DataLife Engine > Банки, Кредиты, Валюта, Депозиты, Финансы > Як переказати гроші з Польщі в Україну

Як переказати гроші з Польщі в Україну

Як безпечно відправити гроші з Польщі в Україну. Переказ грошей на банківську карту. Як перевести гроші без комісії в Україну. Як швидко перевести гроші з Польщі

Як перевести гроші з Польщі в Україну

Крім того, як швидко і без втрат на комісії перевести гроші з Польщі в Україну, є ще одне питання – як зробити грошовий переказ в потрібній валюті: як перевести гроші в євро. А також: як відправити гроші з Польщі в доларах або просто в злотих?

На сьогоднішній день в Польщі знаходиться така кількість українців, як працюючих там, так і просто туристів, що питанням переказу грошей з Польщі в Україну зайнялися серйозні банківські системи, наприклад, Mastercard. Крім того, вже давно працюють системи міжнародних грошових переказів, таких як Western Union.

Втім, багато українців як і раніше вважають за краще перевозити зароблені фінанси в готівковому вигляді. Однак, це завжди небезпечний спосіб-готівкові євро або злоті залучають шахраїв і нечистоплотних представників влади.

Безготівкові способи переказу грошей з Польщі в Україну


SWIFT-переказ в будь-який банк України з будь-якого банку Польщі

Переказ грошей через партнерські банки Польщі та України

Міжнародні платіжні системи

Переказ грошей з Польщі через «Укрпошту»

Крім усього іншого, необхідно пам'ятати, що передача грошей готівкою – заняття вельми ризикований: кур'єра можуть пограбувати, можуть бути проблеми на кордоні і він сам може виявитися шахраєм. Крім того, неформальна послуга передачі конверта з готівкою коштує від 10 до 20 USD. Що не робить цю послугу дешевше банківських та інших безготівкових легальних варіантів трансферу грошейВернуться назад