А.С.Д. в Google News - натисніть Підписатися

Через які банки зручніше передати гроші з Польщі в Україну


Як вибрати кращий банк для переказів грошей з Польщі в Україну. Який банк найшвидше переводить гроші в Україну з Польщі

Через які банки зручніше передати гроші з Польщі в Україну
На початок: як перевести гроші в Україну з Польщі

На сьогодні, досить багато українських банків працюють на партнерських засадах з польськими колегами-банкірами. Деякі банки входять в одну міжнародну банківську групу, також є банки з Польщі, що мають «дочок» в Україні.

Такі банки-партнери, як правило, дозволяють набагато швидше перераховувати фінанси з Республіки Польща в Україну через звичайний переказ через систему SWIFT на валютну або гривневу карту. І помітно дешевше,

Нижче наведено кілька прикладів таких банків – це не означає, що тільки вони працюють таким чином: можливо банк, у якому ви відкривали рахунок також робить подібні операції.

Приватбанк і Alior Bank (Польща)


В кінці 2018 року з'явилася можливість переводити гроші в Україну без комісії через онлайн-додаток польського Alior Bank на карту Приватбанку. Для цього, природно, необхідно мати картковий рахунок в польському банку. Після чого все дуже просто-інтернет-додатку Alior Bank обміняти злоті на Євро або долари і зробити переказ На Приватбанк (переказ йде через систему Свіфт). Однак, при виборі валюти долари комісія складе від 1 до 3 USD, при цьому сума переказу не важлива.

Приватбанк заявляє, що до одержувача валюта дійде протягом однієї доби.

Кредобанк і РКО Bank Polski


Кредобанк є дочірнім по відношенню до польського РКО Bank Polski і таким чином між ними встановлені пільгові тарифи для переказу грошей. Для того, щоб отримати гроші в Україні необхідно перед від'їздом (а якщо одержувач не ви сам, а інша людина – в будь-який потрібний час) відкрити картковий рахунок у Кредобанку під назвою «Złotówka» - вартість картки становить 200 гривень. А ось в самому польському РКО Bank Polski можна навіть не відкривати рахунок для відправки грошей. Але в цьому випадку доведеться заплатити комісію в 20 злотих при відправці суми до zł 5000 (або 1250 євро) замість 10 злотих, якщо рахунок є.
Переклад ж більш ніж 1250 EUR обійдеться в 60 злотих, а перерахування в польській валюті понад zł 5000 обійдеться в 0,25%, але не менше тих самих 60 злотих

При цьому, в самій Україні витрати обмежуються ₴200 сплаченими при оформленні картки в Кредобанку. Зняття з картки отриманих грошей безкоштовне, розрахунки при покупках або конвертації в іншу валюту також безкоштовні.

Укрсиббанк та BGZ BNP Paribas


Обидва ці банки, польський та український входять одну міжнародну фінансову група BNP Paribas, з центром у Франції. Відкриття безкоштовного карткового рахунку «Оптимальний» системи MasterCard дає можливість переводити гроші з відділень BGZ BNP Paribas в Польщі в українські відділення Укрсиббанку. Вартість трансферту обійдеться всього в zł 10. Зняти готівку з карти в Україні – безкоштовне.

Важливим плюсом цієї банківської пари є те, що тут клієнтам з України надають максимальну підтримку: Call-center українською мовою, і відразу три міжнародних відділення – Варшава, Вроцлав, Познань

Дивіться також:
Платіжні системи: де вигідніше комісія при переказі грошей з Польщі

Ідея-Банк і Getin Noble Bank


Український банк також виступає як дочірній для Getin Noble Bank і головна перевага тут – швидкість переказу грошей в Україну. На відміну від стандартного SWIFT (термін очікування переказу до 3-х днів), гроші стають доступні для одержувача в Україні вже на наступний робочий день.

Зняття готівки з картки тут зі стандартною комісією в 1%, а конвертація валют без комісій і без прихованих платежів і як запевняють банкіри – за вигідним міжбанківським курсом. Відкриття рахунку в Ідея-банк для одержувача платежів безкоштовне. У Польщі зняття "готівки" з карти безкоштовне. Оптимальна схема (при офіційному працевлаштуванні) – це отримання карти Getin Noble Bank, оформлення на неї отримання заробітної плати, безоплатне користування при покупках і зняття купюр в злотих в банкоматі. А при необхідності через онлайн-банк конвертація і переказ грошей в Україну.

Через какие банки удобнее передать деньги из Польши в Украину

Це тільки кілька прикладів більш швидкого переказу грошей з Польщі через банки-партнери і далеко не весь арсенал послуг, які краще уточнювати в самих банках, тому що вони можуть змінюватися з часом.

Слід нагадати, що завжди є можливість відправити гроші з будь-якого відділення майже будь-якого банку Польщі в майже будь-який банк України через систему SWIFT

Докладно:
Що потрібно для переказу грошей через систему СВІФТ в Україну з Польщі

2 коментарій

Aleksey Jared 13 сентября 2020 23:54
Сейчас через банк скидывать это занимает много времени, я пользуюсь приложением Global24 у них самая маленькая комиссия для переводов из других стран в Украину, валюта автоматически конвертируется в гривну и пересылается на любую карту украинского банка.
Денис 16 января 2022 10:26
БЕСПЛАТНО! возможность бесплатных международных переводов денег из-за границы на карту любого банка по самому лучшему курсу

#transfermoney #sendmoney #paysend #easysend #ria #wise #privatbank #monobank #koronapay #poland #перевод_денег #польша #украина #деньги #money #pay #денежные_переводы #европа #чехия #германия #работа #работавпольше
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии