Каськів Владислав Володимирович



Каськів Владислав Володимирович

Народився 01.12.1973 (смт Мельниця-Подільска, Борщівський р-н, Тернопільська обл.).

Освіта вища. Київський педагогічний університет ім. М.Драгоманова (1992-1997).

1991-92 - студент історичного факультету (відрахований за політичними мотивами - був лідером студентського страйкового руху (був головою Буковинського студентського братства), Чернівецький державний університет ім. Ю.Федьковича.

1992-97 - студент філолологічного факультету, Київський педагогічний університет ім. М.Драгоманова.

З 1998 - аспірант катедри історії.

1990-92 - кореспондент, газета "Молодий буковинець".

1992-94 - заступник голови, Центр. союз українського студентства.

1994-98 - координатор програм, Міжнародний фонд "Відродження".

1998-2003 - очільник, Центр розвитку комунікацій.

1999-2004 - голова правління, Громадська організація "Свобода вибору".

20.04.2005 - 23.12.2005 - радник Президента України. Призначений Указом Президента України від 20.04.2005 р. № 684/2005. Звільнений з посади Указом Президента України від 23.12.2005 р. № 1822/2005.

27.12.2005 - 09.10.2005 - радник Президента України (поза штатом). Призначений Указом Президента України від 27.12.2005 р. № 1857/2005. Звільнений з посади Указом Президента України від 09.10.2006 р. № 832/2006.

З 23.11.2007 - народний депутат України (6 скликання). Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу (Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз, Європейська партія України, Громадянська партія "ПОРА", порядковий номер у списку 31). На момент обрання - голова правління громадської організації "Інститут політичного розвитку".

Учасник студентської "революції на граніті" в Києві (1990). Член Буковинського студентського братства та Нац. ком-ту молодіжних організацій (1992). Голова орг. комітету Конґресу молодих реформаторів Центральної та Східної Европи (1995). 1997 - очільник Школи молодих політиків. 2000 - член правління асоціації "Україна - розвиток через Інтернет". 2001 - член контактної ґрупи Світового банку. 2003 - очільник виконавчої ґрупи з проведення реґіональних семінарів в рамках Спільного канадсько-українського проєкту з підтримки доброчесності. 2004 - координатор громадянської кампанії "Пора" та член робочої ґрупи з організації акцій, спрямованих на захист результатів виборів Президента України 2004 ("помаранчева революція").

Голова Політради Громадянської партії "Пора".

Автор наукової праці "Антикорупційні стратегії для країн з перехідною економікою", методології "Регіональне антикорупційне опитування" (2001).

Золота медаль Уряду Словаччини за міжнародний внесок у розвиток демократії (02.2005). Нагорода за досягнення від Фундації Глейтсмана (12.2004, США). Пам'ятний знак "Видатному учаснику помаранчевої революції".

0 комментариев