Драбівський район (адміністративний центр – смт. Драбів)

'ДрабівськийСтаном на 15 жовтня 2009 р.

Драбівська районна державна адміністрація
вул. Леніна, 69 смт Драбів, Черкаська область Україна 19800
Телефони: (04738) 3-06-94, факс 3-06-94

Драбівська районна рада
19800 Черкаська область смт Драбів, вул. Леніна, 69;
E-mail: drabivrada@mail.ru
Телефон: тел./факс: (04738) 30-5-23;

Чисельність населення в розрізі міст та районів


Інформація про сільські та селищні ради Драбівського району - назва сільської, селищної ради, сільський/селищний голова, поштова адреса, телефон

Адміністративні одиниці та кількість населення в них:

Перервинцівська сільська рада
с Перервинці 721
с-ще Козорізи 9
Драбівська селищна рада
смт Драбів 7100
Безбородьківська сільська рада
с Безбородьки 1017
Безпальчівська сільська рада
с Безпальче 640
Бирлівська сільська рада
с Бирлівка 1556
с Перше Травня
Білоусівська сільська рада
с Білоусівка 2150
Бойківщинська сільська рада
с Бойківщина 584
Великохутірська сільська рада
с Великий Хутір 1858
с-ще Ашанівка 48
Вершино-Згарська сільська рада
с Вершина-Згарська 272
Демківська сільська рада
с Демки 887
с Новомиколаївка 256
Драбове-Барятинська сільська рада
с-ще Драбове-Барятинське 2412
Жорнокльовівська сільська рада
с Жорнокльови 407
Золотоношківська сільська рада
с Золотоношка 676
Кантакузівська сільська рада
с Кантакузівка 810
Ковалівська сільська рада
с Ковалівка 602
с Гречанівка 224
Коломицька сільська рада
с Коломиці 644
Кононівська сільська рада
с Кононівка 711
с-ще Кононівка 401
Криштопівська сільська рада
с Криштопівка 369
Левченківська сільська рада
с Левченкове 425
с Тополі 223
Ленінська сільська рада
с Ленінське 315
с-ще Радгоспне 165
Мехедівська сільська рада
с Мехедівка 707
Митлашівська сільська рада
с Митлашівка 925
с Козаче 124
с Олімпіадівка 221
Михайлівська сільська рада
с Михайлівка 993
с Павлівщина 254
Мойсівська сільська рада
с Мойсівка 560
Нехайківська сільська рада
с Нехайки 970
с Петровського 241
Остапівська сільська рада
с Остапівка 262
с Ковтунівка 86
Погребівська сільська рада
с Погреби 945
с-ще Бондарівка 18
с Гай 87
Рецюківщинська сільська рада
с-ще Рецюківщина 460
Рождественська сільська рада
с Рождественське 311
Свічківська сільська рада
с Свічківка 418
с Хомівщина 75
Степанівська сільська рада
с Степанівка 951
Шрамківська селищна рада
смт Шрамківка 3046
с-ще Вишневе 383
Яворівська сільська рада
с Яворівка 709
с-ще Червона Дача 21

Загальні відомості про район

Драбівський район розташований на півночі Черкаської області, в Придніпровській низовині. Межує із Золотоніським, Чорнобаївським районами нашої області, Яготинським районом Київської області, а також Гребінківським районом Полтавської області.
Відстань до обласного центру м. Черкаси – 72 км, до столиці України, Києва – 150 км.
Віддаленість від залізничної станції «Драбово-Барятинське» – 12 км, від станції «Кононівка» – 27 км.
Через територію району пролягають залізничні маршрути «Москва-Одеса» та «Київ-Харків», автострада «Київ-Харків-Ростов-на-Дону», автомобільний маршрут «Драбів-Золотоноша-Черкаси». Майже через усю територію Драбівщини проходить магістральний газопровід «Уренгой-Помари-Ужгород».
На території району протікає 3 річки: Супій, Чумгак, Золотоношка.

Промислові підприємства району

ТОВ „Укрсейф”
керівник підприємства – Педченко Олег Іванович;
штатна чисельність працюючих – 37 осіб;
основна продукція: сейфи, замки;
адреса: 19800 смт, Драбів, вул. Васильченка,73, тел.: 3-09-89

ТОВ «Драбівполіграфія»
керівник підприємства – Телепа Федір Іванович;
штатна чисельність працюючих – 12;
основна продукція – бланки; адреса
19800 смт Драбів, вул. Леніна, 39; тел.: 3-04-61.

ЗАТ „Драбівський завод продтоварів”
керівник підприємства – Шевченко Василь Миколайович;
штатна чисельність працюючих – 32;
основна продукція: борошно, олія, крупи;
адреса: 19800 смт Драбів, вул. Гагаріна, 4; тел.: 3-09-76.

ТОВ „Шрамківський цегельний завод”
керівник підприємства – Буряк Микола Григорович;
штатна чисельність працюючих – 35;
основна продукція – цегла;
адреса:19812 смт Шрамківка, вул. Пролетарська, 3; тел.: 99-5-11.

ТОВ „Союзтрейд”
керівник підприємства – Козлов Денис Миколайович;
штатна чисельність працюючих – 43;
основна продукція: бензин, мазут;
адреса: 19812 смт Шрамківка, вул. Чапаєва, 45, тел.: 3-19-18.

Сільськогосподарські підприємства району

СТОВ «Нива»: кількість працюючих – 12; основний вид діяльності: виробництво і реалізація продукції рослинництва і тваринництва; адреса: 19840, с. Перервенці; тел.: 91-7-38

СТОВ «Ранок»: кількість працюючих – 70; основний вид діяльності: виробництво і реалізація продукції рослинництва і тваринництва; адреса: 19851 с. Мехедівка; тел.: 91-4-40

СТОВ «Агрофірма «Колос»: кількість працюючих – 75; основний вид діяльності: виробництво, переробка і реалізація продукції рослинництва і тваринництва; адреса: 19855 с. Вершина Згарська; тел.: 96-3-35

СТОВ «Пальміра» відділення Драбів: кількість працюючих – 47; основний вид діяльності: виробництво і реалізація продукції рослинництва й тваринництва; адреса: 19800 смт Драбів; тел.: 32-4-72

СТОВ «Агрофірма «Славія»: кількість працюючих – 48; основний вид діяльності: виробництво й реалізація продукції рослинництва і тваринництва; адреса: 19800 смт Драбів; тел.: 31-3-14, 30-9-95

ТОВ «Баришівська зернова компанія»: кількість працюючих – 52; основний вид діяльності: виробництво й реалізація продукції рослинництва і тваринництва; адреса: 19850, с. Михайлівка; тел.: 31-9-15

ТОВ АПК «Степ»: кількість працюючих – 37; основний вид діяльності: виробництво і реалізація продукції рослинництва і тваринництва; адреса: 19830 с. Золотоношка; тел.: 93-7-35

ТОВ «Зерносервіс»: кількість працюючих – 97; основний вид діяльності: виробництво і реалізація продукції рослинництва й тваринництва; адреса: 19811 с. Ковалівка; тел.: 94-5-43

СТОВ «Коцюбинське»: кількість працюючих – 18; основний вид діяльності: виробництво і реалізація продукції рослинництва і тваринництва; адреса: 19810 с. Кононівка; тел.: 31-9-23

СТОВ «Агрофірма «Слобідська»: кількість працюючих – 12; основний вид діяльності: виробництво і реалізація продукції рослинництва і тваринництва; адреса: 19821 с. Бирлівка; тел.: 8-097-895-18-39

ТОВ «Атлантик ФАРМЗ ІІ»: кількість працюючих – 220; основний вид діяльності: виробництво і реалізація продукції рослинництва і тваринництва; адреса: 19822 с. Демки; тел.: 96-2-19, 96-2-16

СТОВ «Агрофірма «Великий Хутір»: кількість працюючих – 66; основний вид діяльності: виробництво і реалізація продукції рослинництва і тваринництва; адреса: 19854 с. Великий Хутір; тел.: 96-6-40

СТОВ «АгроМакс»: кількість працюючих – 49; основний вид діяльності: виробництво і реалізація продукції рослинництва і тваринництва; адреса: 19854 с. Великий Хутір; тел.: 96-4-43

СТОВ «Лан»: кількість працюючих – 23; основний вид діяльності: виробництво і реалізація продукції рослинництва і тваринництва; адреса: 19833 с. Жорнокльови; тел.: 90-4-35

СТОВ «Хлібодар»: кількість працюючих – 23; основний вид діяльності: виробництво і реалізація продукції рослинництва і тваринництва; адреса: 19853 с. Бойківщина; тел.: 92-5-36, 31-9-14

ТОВ «Продсільпром»: кількість працюючих – 38; основний вид діяльності: виробництво і реалізація продукції рослинництва і тваринництва; адреса: 19851 с. Остапівка; тел.: 91-6-24, 31-9-29

ТОВ АПГ «Аграрник»: кількість працюючих – 26; основний вид діяльності: виробництво і реалізація продукції рослинництва і тваринництва; адреса: 19831, с. Криштопівка; тел.: 31-9-34

ПСП «Плешкані»: кількість працюючих – 45; основний вид діяльності: виробництво і реалізація продукції рослинництва і тваринництва; адреса: 19832 с. Безпальче; тел.: 91-2-35

СТОВ «Світанок»: кількість працюючих – 39; основний вид діяльності: виробництво і реалізація продукції рослинництва і тваринництва; адреса: 19817 с. Хутір Петровський; тел.: 90-6-35

СТОВ «Надія»: кількість працюючих – 48; основний вид діяльності: виробництво і реалізація продукції рослинництва і тваринництва; адреса: 19842 с. Ленінське; тел.: 90-7-43

ФГ «Відродження»: кількість працюючих – 18; основний вид діяльності: виробництво і реалізація продукції рослинництва і тваринництва; адреса: 19812 с. Гречанівка; тел.: 97-4-93

ТОВ «АФ «Насіння»: кількість працюючих – 32; основний вид діяльності: виробництво і реалізація продукції рослинництва і тваринництва; адреса:19800 смт Драбів; тел.: 30-3-63, 30-5-96

ТОВ «Баришівська зернова компанія» відділення Свічківка: кількість працюючих – 58; основний вид діяльності: виробництво і реалізація продукції рослинництва і тваринництва; адреса: 19825 с. Свічківка; тел.: 99-2-71

СТОВ «Агрофірма «Хлібороб»: кількість працюючих – 41; основний вид діяльності: виробництво і реалізація продукції рослинництва і тваринництва; адреса: 19834 с. Левченкове; тел.: 93-2-35

ПСП «Опал»: кількість працюючих – 12; основний вид діяльності: виробництво і реалізація продукції рослинництва і тваринництва; адреса: 19822 с. Новомиколаївка; тел.: 96-2-97

ВАТ «Черкаський»: кількість працюючих – 76; основний вид діяльності: виробництво і реалізація продукції рослинництва і тваринництва; адреса: 19836 с. Рецюківщина; тел.: 92-2-33

ВАТ «Безбородьківська АВКФ»: кількість працюючих – 63; основний вид діяльності: виробництво і реалізація продукції рослинництва і тваринництва; адреса: 19835 с. Безбородьки; тел.: 92-6-35

ВАТ «Драбівське»: кількість працюючих – 59; основний вид діяльності: виробництво і реалізація продукції рослинництва і тваринництва; адреса: 19832 с. Драбове-Барятинська; тел.: 31-9-32

ДП ДГ «Черкаське»: кількість працюючих – 59; основний вид діяльності: виробництво і реалізація продукції рослинництва і тваринництва; адреса: 19845 ст. Драбове-Барятинська; 31-9-12

ДП «Пальміра Білоусівка»: кількість працюючих – 50; основний вид діяльності: виробництво і реалізація продукції рослинництва і тваринництва; адреса: 19845 с. Білоусівка; тел.: 93-3-43

СТОВ «Шрамківський МТК»: кількість працюючих – 27; основний вид діяльності: виробництво і реалізація продукції рослинництва і тваринництва; адреса: 19812 смт Шрамківка; тел.: 99-5-69, 31-9-17

ТОВ Зернова компанія «Хорс»: кількість працюючих – 220; основний вид діяльності: виробництво і реалізація продукції рослинництва і тваринництва; адреса: 19814 с. Погреби; тел.: 63-69-55

ПП «Росток»: кількість працюючих – 37; основний вид діяльності: виробництво і реалізація продукції рослинництва і тваринництва; адреса: 19854 с. Великий Хутір; тел.: 96-5-00

ТОВ «Лани Драбівщини»: кількість працюючих – 22; основний вид діяльності: виробництво і реалізація продукції рослинництва і тваринництва; адреса: 19812 смт Шрамківка; тел.: 99-7-42

ТОВ «Щедре поле»: кількість працюючих – 39; основний вид діяльності: виробництво і реалізація продукції рослинництва і тваринництва; адреса: 19823 с. Кантакузівка.

Фермерські господарства району

ФГ "Відродження": керівник – Згуровський Володимир Миколайович; адреса: 19812 смт Шрамківка;

ФГ "Добір": керівник – Лопатинський Григорій Михайлович; адреса: 19812 смт Шрамківка; тел.: 9-97-46

ФГ "Злагода": керівник – Згуровський Валентин Миколайович; адреса: 19812 смт Шрамківка; тел.: 9-77-85

ФГ "Прогрес": керівник – Іванець Григорій Григорович; адреса: 19812 смт Шрамківка; тел.: 9-97-55

ФГ "Степове": керівник – Дубенець Микола Михайлович; адреса: 19800 смт Драбів; тел.: 3-04-67

СФГ "АгроСтар": керівник – Радченко Сергій Віталійович; адреса: 19800 смт Драбів; тел.: 3-07-26, 8

СФГ "Артеміда": керівник – Калина Олександр Васильович; адреса: 19800 смт Драбів; тел.: 3-26-40

ФГ "Бірюк": керівник – Бірюк Олександр Васильович; адреса: 19800 смт Драбів; тел.: 3-12-35,

СФГ "ВВМ-Лідія": керівник – Васільєва Лідія Василівна; адреса: 19800 смт Драбів; тел.: 3-22-16

ФГ "Граф": керівник – Васільєв Віктор Михайлович; адреса: 19800 смт Драбів; тел.: 3-22-16

ФГ "Запорожець": керівник – Запорожець Віталій Володимирович; адреса: 19800 смт Драбів

ФГ "ІВО": керівник – Друзь Лідія Іванівна; адреса: 19800 смт Драбів; тел.: 3-04-30

ФГ "Карпич": керівник – Величко Олександр Карпович; адреса: 19800 смт Драбів; тел.: 3-25-23

ФГ "Плічко": керівник – Плічко Григорій Іванович; адреса: 19800 смт Драбів; тел.: 3-10-51

ФГ "Рось": керівник – Рось Микола Миколайович; адреса: 19800 смт Драбів; тел.: 3-00-47

ФГ "Тімченко": керівник – Тімченко Анатолій Іванович; адреса: 19800 смт Драбів; тел.: 3-13-18

ФГ "Удача": керівник – Сергієнко Ігор Іванович; адреса: 19800 смт Драбів; тел.: 3-01-43

ФГ "Яр": керівник – Макаренко Григорій Тарасович; адреса: 19800 смт Драбів; тел.: 3-02-93

СФГ "Лілея": керівник – Веретільник Іван Денисович; адреса: 19800 смт Драбів; тел.: 3-04-38

СФГ "Калина": керівник – Калина Василь Васильович; адреса: 19800 смт Драбів; тел.: 3-26-40

ФГ "Добробут": керівник – Янко Віктор Григорович; адреса: 19820 с. Яворівка; тел.: 9-74-16

ФГ "Ольга": керівник – Кучеренко Володимир Михайлович; адреса: 19820 с. Яворівка; тел.: 9-74-22,

ФГ "Деркачі": керівник – Деркач Анатолій Іванович; адреса: 19825 с. Свічківка; тел.: 9-92-99;

ФГ "Зима": керівник – Зима Анатолій Іванович; адреса: 19825 с. Свічківка; тел.: 9-92-60; 8-097-523-83-12

ФГ "Яна": керівник – Мацарук Валентин Іванович; адреса: 19855 с. Рождественське; тел.: 9-63-58

ФГ "Шанс": керівник – Ващенко Іван Олексійович; адреса: 19814 с. Погреби; тел.: 3-03-03

ФГ "Дніпро": керівник – Бубела Геннадій Миколайович; адреса: 19814 с. Петровське; тел.: 9-06-10

ФГ "Велес": керівник – Буцько Сергій Антонович; адреса: 19851 с. Остапівка; тел.: 9-16-22; 9-16-24

ФГ "Берегиня": керівник – Бондар Олена Володимирівна; адреса: 19851 с. Остапівна

ФГ "Прометей": керівник – Мороз Михайло Петрович; адреса: 19851 с. Остапівка; тел.: 9-16-33

ФГ "А.В.С": керівник – Ярошенко Михайло Васильович; адреса: 19831 с. Нехайки; тел.: 9-02-90;

ФГ "Рубін": керівник – Кохно Юрій Миколайович; адреса: 19831 с. Нехайки; тел.: 9-06-45

ФГ "Юлія": керівник – Нетяжук Микола Васильович; адреса: 19831 с. Нехайки; тел.: 9-02-96;

ФГ "Валентина": керівник – Швидкий Іван Миколайович; адреса: 19850 с. Михайлівка; тел.: 9-73-99;

ФГ "Наташа": керівник – Кочура Ніна Григорівна; адреса: 19850 с. Михайлівка; тел.: 9-72-71

ФГ "Петренко": керівник – Петренко Іван Миколайович; адреса: 19850 с. Михайлівка; тел.: 9-63-95

ФГ "Темп": керівник – Турло Микола Павлович; адреса: 19850 с. Михайлівка; тел.: 9-72-43

ФГ "В. Деркачівка": керівник – Розсоха Володимир Анатолійович; адреса: 19851 с. Мехедівка; тел.: 9-14-02

ФГ "Вікторія-2": керівник – Сулятицький Владислав Альбертович; адреса: 19851 с. Мехедівка; тел.: 9-15-35;

ФГ "Надія-2": керівник – Тимошенко Олег Михайлович; адреса: 19851 с. Мехедівка

ФГ "Р.А.Д": керівник – Розсоха Анатолій Дмитрович; адреса: 19851 с. Мехедівка; тел.: 9-15-21

ФГ "Меліса": керівник – Тупіцький Анатолій Іванович; адреса: 19852 с. Ленінське; тел.: 9-07-54

ФГ "Озон": керівник – Гопка Віктор Іванович; адреса: 19852 с. Ленінське; тел.: 9-14-91

ФГ "Тупіцький": керівник – Тупіцький Сергій Анатолійович; адреса: 19852 с. Ленінське; тел.: 9-07-54,

ФГ "Граміне": керівник – Кабанов Василь Миколайович; адреса: 19830 с. Криштопівка; тел.: 9-44-32

ФГ "Кордон": керівник – Усенко Андрій Сергійович; адреса: 19830 с. Криштопівка; тел.: 9-44-35, 47-20-41 (м. Черкаси)

ФГ "Титанік": керівник – Кабанов Руслан Васильович; адреса: 19830 с. Криштопівка; тел.: 9-44-32

ФГ "Віта-Макс": керівник – Сорока Володимир Адамович; адреса: 19830 с. Золотоношка;

ФГ "Деметра": керівник – Капля Олександр Михайлович; адреса: 19830 с. Золотоношка;

ФГ "Оробченко": керівник – Оробченко Олександр Володимирович; адреса: 19830 с. Золотоношка;

ФГ "Арій": керівник – Чабан Микола Григорович; адреса: 19842 с. Драбове-Барятинське; тел.: 3-19-14

ФГ "Крекет": керівник – Корякіна Раїса Миколаївна; адреса: 19842 с. Драбове-Барятинське; тел.: 9-56-21, 9-57-44

ФГ "Тіко": керівник – Геворгян Жора Мнацакович; адреса: 19842 с. Драбове-Барятинське; тел.: 9-54-30

ФГ "Нива": керівник – Шевчук Федір Григорович; адреса: 19822 с. Демки; тел.: 9-62-81,

ФГ "Урожай": керівник – Бадера Іван Миколайович; адреса: 19822 с. Демки;

ФГ "Богданець": керівник – Шинкаренко Сергій Володимирович; адреса: 19854 с. Великий Хутір

ФГ "Лідія": керівник – Соломаха Микола Олександрович; адреса: 19854 с. Великий Хутір

ФГ "Мрія-2": керівник – Наталуха Петро Савович; адреса: 19854 с. Великий Хутір; тел.: 9-68-66

ФГ "Орлівське": керівник – Орел Анатолій Арсентійович; адреса: 19854 с. Великий Хутір; тел.: 9-64-87,

ФГ "Праведник": керівник – Праведник Михайло Минович; адреса: 19854 с. Великий Хутір; тел.: 9-66-43

ФГ "Хуторяни": керівник – Домалевський Микола Васильвич; адреса: 19854 с. Великий Хутір;

ФГ "Целіщеві": керівник – Целіщев Віктор Васильович; адреса: 19854 с. Великий Хутір;

ФГ "Згарі": керівник – Курятник Микола Іванович; адреса: 19855 с. Вершина-Згарська

ФГ "Ленора": керівник – Сидоренко Анатолій Олександрович; адреса: 19853 с. Бойківщина

ФГ "Оксана": керівник – Олексієнко Олександр Олександрович; адреса: 19853 с. Бойківщина; тел.: 3-01-80

ФГ "Аватаж": керівник – Яремич Валентина Петрівна; адреса: 19845 с. Білоусівка;

ФГ "Зоря": керівник – Бугайчук Іван Євдокимович; адреса: 19845 с. Білоусівка; тел.: 9-33-89, 8-097-877-01-03

ФГ "Іскра": керівник – Бондар Микола Остапович; адреса: 19845 с. Білоусівка; тел.:

ФГ "Ноздренко": керівник – Ноздренко Микола Васильович; адреса: 19845 с. Білоусівка; тел.: 8-097-754-25-39

ФГ "Юг": керівник – Городинець Юрій Іванович; адреса: 19832 с. Безпальче; тел.: 9-12-72,

ПП "Агротрест": керівник – Дюжакова Альбіна Азбатовна; адреса: 19852 с. Ленінське;

ПП "Альтаїр": керівник – Плічко Григорій Іванович; адреса: 19800 смт Драбів; тел.: 3-10-51,

СПД Бандура О.М.: керівник – Бандура Олександр Миколайович; адреса: 19800 смт Драбів; тел.: 3-27-48

ПП "Едельвейс": керівник – Зінченко Іван Іванович; адреса: 19800 смт Драбів; тел.: 3-04-93

ПП "Фенікс": керівник – Ткаченко Галина Петрівна; адреса: 19800 смт Драбів; тел.: 3-08-94

ПП "Соняшник": керівник – Геворгян Гаруш Мнацакович; адреса: 19842 с. Драбове-Барятинське

ПП "Тетяна": керівник – Удовика Микола Леонідович; адреса: 19832 с. Безпальче; тел.: 8-093-515-21-38

ПП "Кристал": керівник – Мироненко Михайло Миколайович; адреса: 19821 с. Бирлівка

ПП "Ольвія": керівник – Закусило Микола Іванович; адреса: 19821 с. Бирлівка

ПП "Олімп": керівник – Єпремян Едуард Георгович; адреса: 19845 с. Білоусівка

Пр. Кадук Ю.М.: керівник – Кадук Юрій Миколайович; адреса: 19854 с. Великий Хутір

Пр. Савченко Д.І.: керівник – Савченко Дмитро Іванович; адреса: 19854 с. Великий Хутір

ПП "Нова Україна": керівник – Титаренко Костянтин Миколайович; адреса: 19854 с. Великий Хутір

ПП "ЧеркасиСтройАвтотранс": керівник – Короткошей Віталій Іванович; адреса: 19823 с. Кантакузівка

ПП "Мовсесян Ю.В.": керівник – Мовсесян Юрій Вячеславович; адреса: 19840 с. Перервинці

СПД Донець В.В.: керівник – Донець Віталій Васильович; адреса: 19850 с. Михайлівна

СПД Загребельний Ю.І.: керівник – Загребельний Юрій Іванович; адреса: 19850 с. Михайлівна

СПД Куниця І.І.: керівник – Куниця Іван Іванович; адреса: 19841 с. Митлашівка

ЗМІ району

Громадсько-політична газета «Драбівщина»: головний редактор – Микола Миколайович Комнатний; форма власності – комунальна; адреса редакції: 19800 смт Драбів, вул. Леніна, 39; тел./факс: 2-26-80; E-mail: drabivshyna@ck.ucrtel.net

Суспільно-політична газета «Джерело»: головний редактор – Федір Іванович Телепа; адреса редакції: 19800 смт Драбів, вул. Леніна,39; тел./факс: 2-24-60

0 комментариев