Готуємося до літа: кращі виробники кондиціонерів


Купуючи техніку для будинку або офісу, доводиться звертати увагу не тільки на її паспортні дані, але і на бренд.

Готуємося до літа: кращі виробники кондиціонерів

Повною мірою це стосується і кондиціонерів, якісна робота і тривалість експлуатації яких часто дуже залежать від компанії-виробника. Тому не зайвим буде ознайомитися зі списком найвідоміших фірм, що заслужили певний авторитет у виготовленні кліматичної техніки.

При виборі кондиціонера потрібно враховувати також умови його установки і сервісного обслуговування. Якщо потрібен кондиціонер Київ, зверніть увагу на каталог продукції компанії «Клімат Буд», що займається створенням мікроклімату в приміщеннях вже більше десяти років.

Умовно виробників кондиціонерів можна розділити на японців, корейців, європейців і китайців. Не важко здогадатися, що найдовший послужний список у фірм з Японії та Європи.

1. Daikin


Японську компанію Daikin можна вважати еталоном якості на ринку кондиціонерів. Продукція Daikin відмінно працює як в тропіках, так і в Заполяр'ї, а строки служби спліт-систем японців доходять до 105 тисяч годин безперервної роботи. Компанія Daikin стала піонером у застосуванні безпечного для атмосфери фреону R410 в своїх кондиціонерах. При цьому складання продукції Daikin здійснюється на заводах в Європі, що позначилося як на якості, так і ціні кондиціонерів цього бренду.

2. Mitsubishi


Ще один японський виробник. Ця компанія виробляє різноманітну продукцію і здобула повагу у не одного покоління споживачів. Кондиціонери Mitsubishi відрізняються надійністю, тихою роботою і високою вартістю.

3. Toshiba


Старий конкурент Mitsubishi на ринку побутової техніки. Кондиціонери Toshiba мають більш демократичну ціну, але при цьому надійні і багатофункціональні.

4. HISENSE


Китайський виробник кондиціонерів з багаторічним досвідом, що робить продукцію цієї фірми конкурентної і популярною в багатьох країнах. Невисока вартість є одним із запорук успіху кондиціонерів HISENSE. Першими серед китайських фірм HISENSE освоїли виробництво конвертерних кондиціонерів.

5. Fujitsu


Недорогі японські кондиціонери від Fujitsu стали особливо популярні в країнах третього світу, оскільки ця техніка добре переносить перепади напруги в мережах.

6. LG


Південнокорейська компанія LG впевнено освоює пострадянський ринок з 90-х років, тому кондиціонери з цією абревіатурою можна зустріти повсюдно. До переваг LG варто віднести невисоку вартість і добре налагоджений сервіс, безшумну роботу.

7. Electrolux


Ця шведська компанія - піонер в області виробництва кондиціонерів. Велику увагу інженери Electrolux приділяють фільтруючим елементам. Кондиціонери Electrolux можуть похвалитися і стильними формами. Якість вузлів, екологічні параметри - це плюси Електролюкс. Мінус - висока вартість.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии