Послуги юриста - Західна консалтингова група
У період динамічного розвитку віртуальної злочинності захист приватної інформації є надважливим питанням не лише для клієнтів юридичних компаній, а в першу чергу - для її власників та усього персоналу загалом. Можливість проникнення хакерів у секретні юридичні дані висока. За дослідженнями компанії McAfee Labs, більше 80% бізнес-користувачів і не підозрюють, яка небезпека чатує над їхніми даними під час користування звичайним комп'ютером.
Наприклад, в інтернеті можемо знайти чимало досліджень, які впевнено демонструють, що популярну програму Skype активно прослуховують. Зайвий раз нагадаємо неуважним, що категорично забороняється зберігати документи чи вести діалог у соціальних мережах. Юристи доволі часто діляться особистою інформацією у добре відомій програмі Dropbox. З цим та іншими файлообмінниками слід бути обережним.
З огляду на це, тим юридичним компаніям, які на сьогодні ще не починали працювати над безпекою власних даних та даних своїх клієнтів, радимо посилено звернути увагу цей процес. Зокрема:
Варто ввести в дію спеціально розроблену програму інформування працівників компанії про належне користування комп'ютером та інтернетом.
В наші дні звичайна справа, що всі працюють на своїх ноутбуках в літаках, поїздах і громадських місцях, - розповідає Габріелла Берон, віце-президент відомої іноземної компанії Xerox Litigation Services, яка займається розробкою новітніх технологій для юридичних фірм. - При цьому захисні екрани мало хто використовує. Люди вважають, - продовжує вона, - Що перехожий не розгледить екран або просто не зацікавиться, а це не надто розумне припущення."
Залучити до співпраці компетентних спеціалістів у галузі інформаційної безпеки. Для початку - хороших it-консультантів для тестування програм та встановлення відповідних паролів;
Попри усі ці зауваги, у забезпеченні повної безпеки та конфіденційності даних ключовим є "людський фактор". Як показує практика, дедалі частіше юристи та їхні клієнти укладають угоди про конфіденційність. Наявність такого договору особливо важлива для українського споживача, оскільки досі питання захисту приватних даних у нашій країні не виконується належним чином. Звертаючись за послугами у юридичну компанію, клієнт відразу ж на консультації повинен запитати яких заходів із забезпечення конфіденційності та безпеки інформації вживають її спеціалісти.
0 коментарів