А.С.Д. в Google News - натисніть Підписатися

Сталеві, чавунні і акрилові… Яку ванну купити?


Ванна давно з предмета розкоші перетворилася на частину звичайної обстановки міської квартири. Звичайно, більш сучасно і економно використовувати душові кабінки, але ванна має перед ними ряд переваг - можливість просто розслабитися, лежачи в теплій воді, провести лікувальні водні процедури з різними мінеральними і трав'яними добавками. Тому поговоримо про вибір ванни.

Сталеві, чавунні і акрилові… Яку ванну купити?

Найпоширенішими типами ванн, представленими на ринку, є сталеві, чавунні і акрилові. Звичайно, бувають і ванни з каменю, дерева, або бронзи, але такі елітні товари можуть дозволити собі далеко не всі. Для вибору ванн, вивчення їх характеристик, краще користуватися пошуком по інтернет-магазинах. Наприклад, можна каталог Ванни Львів дивіться.

Найдешевша сталь


Найдешевші ванни виготовляють зі сталі. До їх плюсів можна віднести невисоку ціну і вагу. Мінуси сталевої ванни - небезпека фізичних ушкоджень поверхні, гучність, а також висока теплопровідність, що приводить до швидкого охолодження води. При купівлі сталевої ванни варто звернути увагу на товщину її стінок і якість емалі. Найменша пузирчастость, або наявність сіточки на емалі можуть з часом привести до пошкодження стінок ванни.

Класичний чавун


Класикою для ванн є чавунний варіант. Мінусами чавуну є те ж, що і плюсами у сталі - більш висока вагу і вартість. Зате чавунна ванна викликає відчуття надійності. У ній ви відчуваєте себе в своїй тарілці під час купання - мінімум шуму і добре зберігання тепла, що дозволить заощадити гарячу воду. При виборі чавунної ванни потрібно також оглянути емаль і постукати по корпусу. Якщо звук в різних місцях ванни буде відрізнятися, то можливі приховані бульбашки в емалі, або в чавунних стінках.

Модерний акріл


Найсучасніший варіант – акрілова ванна. Цей матеріал увібрав в себе переваги чавуну і сталі, позбувшись їх недоліків. Акрілові ванни легкі, міцні, добре тримають тепло. Крім того, сам матеріал такої ванни завжди приємний на дотик, оскільки полімер не може бути таким холодним, як метал. До мінусів акрилових ванн потрібно віднести досить високу ціну (хоча багато акрилових ванн вже дешевші від чавунних), а також схильність до фізичних ушкоджень їх поверхні. Навіть котячі пазурі можуть зберегти сліди на акріловій ванні. Крім того, не любить акріл і агресивної побутової хімії, яку ми звикли застосовувати при митті посуду і сантехніки. Згодом акрил може втратити свій колір, або покритися тріщинами. Але все ж цей матеріал для ванн можна рекомендувати, якщо ви хочете йти у ногу з часом. Акрілові ванни визначаються більшою різноманітністю форм та розмірів, що дозволить встановити таку сантехніку навіть у малогабаритній квартирі.

0 коментарів

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии