Тенденції в дизайні офісів, на які варто звернути увагу


Дизайн комерційних приміщень, а особливо офісів, потребує комплексного підходу з урахуванням психологічних та маркетингових нюансів. Досвідчена команда дизайнерів здатна зробити будь-який офіс стильним, сучасним, а головне – комфортним для продуктивної діяльності усіх співробітників.

Замовити дизайн інтер’єру сучасного офісу можна у спеціалістів студії Partner Design. А ми розглянемо кілька цікавих ідей для оформлення робочого простору.

дизайн офісу

Актуальні ідеї для облаштування офісних приміщень


При розробці інтер'єрів офісів все частіше використовується відкрите планування з частковим зонуванням простору. Модна тенденція простежується в скляних перегородках, поєднанні робочих зон та зон відпочинку. Переговорна, їдальня, тренажерний зал, куточок відпочинку та, власне, робочі місця – все це можна грамотно розташувати навіть у невеликому приміщенні. Демократизація оформлення простору дозволяє створити унікальний інтер'єр з самобутньою атмосферою свободи і творчості.

При такому оздобленні в офісі може бути всього пара закритих зон, в тому числі кімната для зустрічі з клієнтами. Інші функціональні зони відводяться для спільної діяльності – у такому дизайн-проекті передбачається залучення кожного працівника бізнесу в спільну роботу. Нова тенденція набирає особливої популярності серед молодих компаній, оскільки дозволяє не тільки згуртувати колектив, але і покращити продуктивність та розкрити сильні сторони кожного спеціаліста. Менш формальна атмосфера і спрощення ділових переговорів сприяють успіху і процвітанню сучасної фірми.

дизайн офісу

Колір та фактури в інтер'єрі офісу


Сучасний дизайн офісів молодих креативних компаній складно уявити без оригінальних комбінацій матеріалів і кольорів. Як ніколи актуальне поєднання дерева та каміння, скла та металу. Залежно від напрямку діяльності компанії, дизайн офісу може передбачати стриману палітру кольорів або ж, навпаки, сміливе поєднання відтінків, наприклад, в інтер'єрі молодіжних творчих студій та рекламних агенцій.

дизайн офісу

Навіть обравши стриману чорно-білу кольорову гаму, щоб уникнути одноманітності та похмурості в інтер'єрі, варто розбавити її кольоровими деталями в зоні відпочинку – яскравими м’якими меблями, оригінальними стелажами, акцентами в оздобленні стін тощо. За допомогою всього кількох контрастних, але гармонійних в поєднанні кольорів дизайнер зможе розбити офісне приміщення на функціональні зони, залишивши при цьому простір відкритим.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии