А.С.Д. в Google News - натисніть Підписатися

Незвичайно красиве і стильне взуття


'НезвичайноНа сьогоднішній день сучасне взуття повинно відповідати всім вимогам, тобто бути оригінальним, стильним, якісним, практичним і зручним. Проте, ці вимоги більше підійдуть під опис повсякденного взуття, а не святкового і яскравого, яке так і вабить своєю красою.

Незважаючи на активний ритм життя, кожен намагається хоч якось відпочити і виділитися з сірої маси за допомогою незвичайного одягу і взуття, здатного перетворити жінку в прекрасну леді і зробити її ніжки ще стрункішими. Приголомшливий зовнішній вигляд такого взуття не тільки позитивно вплине на настрій, але й вкаже на наявність бездоганного смаку.

В основному незвичайне і епатажне, взуття ручної роботи купити можна в інтернеті або зустріти на сторінках модних журналів і подіумах.

Спочатку під цією «незвичайністю» мали на увазі креативне, не зовсім зручне і не пристосоване до повсякденного життя взуття. Основною відмінністюцього взуття є екстраординарний дизайн, але за своєю функціональністю воно подібно сувеніру, що привертає увагу.

Що стосується взуття для повсякденного носіння, то найширший асортимент світового ринку дозволяє вибрати самі різні моделі. Серед їх числа можна також знайти незвичайні туфлі, чоботи, босоніжки і т.д. але в даному контексті мається на увазі яскравий й привабливий зовнішній вигляд.

Серед найбільшого вибору, представленого на ринку, відшукати щось особливе дуже важко. Навіть випадково знайдена ексклюзивна пара взуття часто супроводжується захмарною ціною. Саме через це виділитися з сірої маси й підкреслити свою індивідуальність стає складніше. Зробити це можна лише шляхом порушення модних правил й тенденцій. Наприклад , якщо в моді чорний колір, то віддайте перевагу яскравим й соковитим колірним рішенням та навпаки. Таким чином, Ви зможете самовиражатися на фоні «жертв моди», адже стереотипи можна зруйнувати, взувши на ноги грубі чоловічі ботики на масивній підошві та підібравши під них стильну та відповідний одяг. Ось, це буде дійсно незвично!

Але є й інший варіант спеціально для тих , хто втомився від одноманітності та масовості. Вам варто звернути увагу на новинки від молодих дизайнерів, які створюють унікальні елементи гардеробу, аксесуари та взуття в традиційних мотивах. Подібні речі будуть виглядати дуже ефектно та стильно, а їх смислове навантаження допоможе підкреслити Ваші особисті якості, хороше почуття смаку, високий рівень культури, моральність і духовність.

0 коментарів

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии