А.С.Д. в Google News - натисніть Підписатися

Як обрати штучну ялинку

Вибір ялинок зі штучних матеріалів досить різноманітний, тому перш ніж купувати новорічне дерево варто звернути увагу на основні параметри, які впливають на якість, зручність і тривалість використання дерева. Виробники пропонують ялинки різних розмірів класичного зеленого кольору, а також блакитні, білі, сріблясті або ж яскраво червоні. Додатково деревце може мати вмонтовану світлодіодну ілюмінацію, або ж ефект засніженості на гілочках.

Важливі деталі вибору

Щоб обрати ялинку яка подарує святковий настрій і буде протягом багатьох років експлуатуватися без втрати зовнішнього вигляду, звернуть увагу на такі важливі деталі:

  • висота стовбура;
  • безпечність матеріалу;
  • зручна конструкція для складання і зберігання;
  • зовнішній вигляд.

Усі ці параметри вкупі допоможуть обрати найкраще новорічне дерево, яке відповідатиме саме вашим потребам з урахуванням особливостей приміщення, власних вподобань і наявності вільного місця для зберігання протягом року.

Розмір новорічного дерева

Ялинки встановлюють у квартирах, приватних будинках, в офісних приміщеннях або ж невеликих крамничках, тому залежно від приміщення потрібно обирати розміри дерева. Для цього потрібно визначитись де буде встановлюватись дерево і виміряти висоту до стелі. Також потрібно врахувати діаметр вільного простору для гілок, які не повинні зачіпати розташовані поруч меблі. Для зберігання протягом року розміри також важливі, адже потрібно заздалегідь продумати де буде розміщуватись ялинка, враховуючи її габарити. 

Матеріал виготовлення

Щоб упевнитись в безпечності і якості матеріалу, з якого виготовлена ялинка, потрібно обов’язково перевіряти сертифікат якості. Матеріал повинен бути безпечним, не містити шкідливих отруйних речовин, а також бути захищеним від займання.

Найдешевший матеріал – ПВХ-плівка, з якої виготовляють привабливі ялинки. При дбайливому зберіганні можуть використовуватися до 10 років. Обов’язково потрібно перевіряти сертифікат якості, бо існує великий ризик низької якості.

Ялинки з ПВХ-волосіні можуть використовуватись до 15 років, зберігаючи бездоганний вигляд. Мають найкраще співвідношення ціни і якості.

Литі пластикові ялинки найдорожчі, мають найвищу якість і найбільш природній вигляд. 

Особливості конструкції

Тип конструкції може бути стовбурним, каркасним або суцільним литим. Стовбурний тип конструкції зручний для зберігання, бо дозволяє повністю розібрати ялинку на частини, відокремивши гілки. Каркасний тип дозволяє розібрати дерево на кілька частин для зберігання. Суцільні ялинки потребують багато місця для зберігання, тому цей нюанс варто передбачити завчасно, адже доведеться розміщувати дерево в окремому сухому приміщенні протягом року.

Дизайн

Варіантів оформлення ялинок безліч, тому можна знайти дерево під будь-який стиль приміщення. Досить ефектно виглядають ялинки із засніженими гілочками. Класичні ялинки виготовляють декількох відтінків зеленого із блакитним, тому можна обирати за власним смаком. Щоб підкреслити оригінальність, можна придбати сріблясту, червону або білу ялинку, яку можна закріпити навіть на стелі, якщо є бажання. Сучасні дизайнери радять не боятися експериментів і використовувати найсміливіші ідеї новорічного оформлення приміщення.   


0 коментарів

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии