А.С.Д. в Google News - натисніть Підписатися

Важливі особливості тканинних ролет


Ролети - це дуже зручний засіб прикрити вікно від зайвих сонячних променів і сторонніх поглядів.

Важливі особливості тканинних ролет

Перевагами ролет можна назвати:

  • тонке регулювання закритого простору вікна;

  • різномаїття дизайнів;

  • стійкість до вигорання, пилу і вологи;

  • простота догляду;

  • компактність;

  • економічність і ергономічність.

Ті, кого цікавлять тканинні ролети Львів, можуть знайти їх в великому асортименті на сайті компанії Sunguard, яка займається виготовленням та встановленням найрізноманітніших видів ролет.

Мабуть, найбільш естетичними, приємними на вигляд і на дотик можна вважати ролети з тканини. Вони нагадують щось середнє між традиційними шторами і жалюзі, причому такі ролети взяли краще від обох своїх побратимів по боротьбі із зайвим промінням. Тому тканинні ролети все активніше використовують не тільки в дизайні житлових приміщень. Їх досить часто побачимо на вікнах офісів, навчальних закладів, громадських будівель.

За типом використовуваної тканини ролети можна розділити на:

  1. світловідбиваючі;

  2. світлорозсіюючі;

  3. повністю непроникні для сонячного світла.

Всі тканини для ролет обробляються спеціальними антистатичними засобами, що відштовхують пил. Це дозволяє зберігати ролети в чистоті довше, ніж традиційні штори. Догляд за поверхнею тканинних ролет досить простий. Їх досить періодично витирати вологою губкою.

Характер тканин, що застосовуються в ролетах, теж відрізняється. Це може бути більш щільна жакардова тканина з відливом, структурна тканина, яка створює ефект хвилі на своїй поверхні, або однотонна матерія.

Технологічно пристрій ролет може мати закритий, або відкритий механізм. У закритій системі (яку ще називають касетною) вал з тканиною знаходиться в прихованому коробі, що надає такій конструкції свої переваги. Тканина тут менше взаємодіє з пилом і виглядає естетичніше. Крім того, в такій системі ролет використовуються напрямні деталі, які дозволяють намотувати тканину на вал більш щільно. Направляючі можуть бути двох типів: плоскі і П-подібні. А найбільш складні ролети мають ще й автоматичне керування, що дозволяє регулювати закривання вікна дистанційно. Особливо актуальні ролети закритого типу в приміщеннях, де є підвищена вологість і органічні домішки в атмосфері - на кухні, у ванній, в закладах громадського харчування. Зате ролети з відкритим механізмом має меншу вагу і коштують дешевше.

0 коментарів

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии