А.С.Д. в Google News - натисніть Підписатися

Вітаємо Юрія Дорошенка з почесною відзнакою Президента

'Вітаємо Колектив Агентства стратегічних Досліджень щиро вітає відомого українського журналіста Юрія ДОРОШЕНКА з відзначенням його почесним званням «Заслужений журналіст України» (Указом Президента України Віктора Ющенка №1086/2007 за вагомий внесок у розвиток національної освіти та культури, примноження духовних надбань українського народу, активну просвітницьку діяльність його відзначено почесним званням «Заслужений журналіст України».

Юрій Дорошенко є постійним автором сайту «Апологет», а віднедавна і новозаснованого друкованого часопису «Меч духовний» (обидва ресурси виходять за сприяння Науково-апологетичного товариства св. Іустина Філософа). Він був одним із не багатьох світських журналістів, які ще наприкінці 90-х років чітко та послідовно відстоював ідею утворення єдиної помісної Української православної церкви, безкомпромісно та на високому професійному рівні захищав Українську православну церкву Київського патріархату, від цькування ворогів. Свого часу, Юрій Дорошенко був прес-секретарем Патріарха Київського і всієї Руси-України. За заслуги перед нашою Святою Церквою він нагороджений орденами св. Рівноапостольного князя Володимира Великого (ІІІ ст.) і св. Архистратига Михаїла.

В газетах «Україна молода», «Столиця», «Без цензури», численних часописах він завжди утверджував принцип: незалежній Державі, незалежну Церкву!

Особливо приємно, що високу державну нагороду Юрій Дорошенко отримав за поданням Святішого патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета та за підтримки Національної спілки журналістів України.

Бажаємо пану Юрію, щоб преподобний Нестор Печерський заступав його своїми святими молитвами та дарував сил і наснаги.
Щиро вітаємо та зичимо творчих і життєвих успіхів!

Від імені колективу Агентства,
Дмитро Панько, директор АСД


0 коментарів

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии