А.С.Д. в Google News - натисніть Підписатися

Про нас


Агентство Стратегічних Досліджень (АСД) створено у 2006 році у місті Київ.

Свідоцтво про державну реєстрацію - № 0022-2007 від 27.03.2007 Код ЄДРПОУ - 35017705

Автори проекту – це люди, які мають досвід практичної роботи у партійних, парламентських та інших політичних та державних структурах, в органах місцевого самоврядування.

АСД об'єднує у своїх лавах політиків – у тому числі колишніх та чинних депутатів Верховної Ради, представників кількох політичних партій, працівників державних структур, а також – незалежних журналістів, аналітиків та експертів.

Завдання та практична діяльність АСД

Агентство Стратегічних Досліджень (АСД) – це проект, головною метою якого є розвиток політичної думки в Україні.

Агентство надає консультативну, інформаційну та практичну допомогу українським партіям та громадським організаціям. Члени Агентства дали старт кільком ініціативам, спрямованим на удосконалення системи освіти в Україні, захисту прав інвалідів та релігійних організацій та удосконалення українського законодавства.

У 2007-2017 роках на розгляд Верховної Ради було внесено низку законопроектів, розроблених членами АСД метою є розвиток демократії в Україні, захист прав та свобод громадян України. Деякі з цих ініціатив набули статусу законів.

АСД має успішний досвід співпраці, як з політичними, так і бізнес-структурами, у тому числі з зарубіжними корпораціями транснаціонального рівня – аналітичний супровід та участь у стратегії розвитку, а також розробка PR-продукції.

За підтримки Агентства працює інформаційно-аналітичний інтернет-сайт. Трибуна сайту відкрита для будь-якої думки та позиції, навіть якщо вона не збігається з точкою зору творців проекту.

Завдання АСД – поштовх до суспільної дискусії та діалогу. Висвітлюються проблеми внутрішньої, культурної, геополітичної, релігійної безпеки держави. Найважливішою є проблема ефективності політичної та державної системи України, без вирішення якої неможливо забезпечити ефективність та в інших сферах діяльності.

З питань співробітництва:

miscorio@gmail.com

Телефон в Україні: +38 096 598-09-19