А.С.Д. в Google News - натисніть Підписатися

В Києві презентували нову українську інформаційну агенцію'В27 серпня 2009 року в приміщенні будинку Центру національного відродження відбулась презентація інформаційної агенції «Українська інформаційна служба» (УІС) та інформаційно-аналітичного інтернет-сайту «Український погляд».

В презентації взяли участь Голова Організації Українських Націоналістів (р) Стефан Романів, заступник директора Центру національного відродження імені Степана Бандери Віктор Рог та керівник Української інформаційної служби Андрій Левус.

За задумом організаторів заходу, Українська інформаційна служба має стати ефективним інструментом в інформаційному просторі України у відстоюванні її національних інтересів, особливо в світлі медійної агресії з боку Кремля. Окрім цього, УІС відіграватиме роль колективної прес-служби громадських об’єднань національного спрямування.

Як зазначив керівник УІС Андрій Левус, наразі в українському медіа-просторі спостерігається негативна тенденція посилення інформаційного впливу з боку проросійських ЗМІ, тому поява нових дієвих українських інформаційних ресурсів, що відстоюють державницькі позиції, дозволить якщо не перебрати ініціативу у свої руки, то принаймні вирівняти становище.

«Свого часу за сприяння Організації Українських Націоналістів (Революційної) за кордоном було відкрито подібну агенцію. Тоді вона відігравала значну роль в комунікуванні між закордонним українством, а також повідомляла вільний світ про злочини комуністичного режиму в СРСР проти українства та інших, поневолених московською владою, народів» - зазначив Голова ОУН Стефан Романів.

«І тепер, коли Україна є об’єктом постійної загрози, джерелом якої є нинішня кремлівська влада, ми зобов’язані робити адекватні дії щодо агресії Кремля, в першу чергу – на інформаційному фронті», - підсумував пан Стефан

0 коментарів

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии