А.С.Д. в Google News - натисніть Підписатися

Україна 50-та в світі по рівню конкурентоспроможності інформаційних технологій


За один рік Україна піднялась на 7 місць в рейтінгу та посіла 50-е місце в світі в рейтингу "Індекс конкурентоспроможності у галузі інформаційних технологій" 2009 року. Про це говориться в дослідженні аналітичного агентства Economist Intelligence Unit за підтримки Асоціації виробників програмного забезпечення (Business Software Alliance).

Згідно з повідомленням, Україна набрала 31,4 балів з 100 можливих, що є відчутно кращим результатом у порівнянні з 2008 роком, коли наша країна в такому ж індексі посіла 57-е місце.

За даними дослідження, Україна показала досить високий результат в таких категоріях, як ділове середовище, людський капітал і правовий режим. Сфера інформаційної інфраструктури і науково-дослідних і дослідно-конструкторських розробок все ще потребують поліпшення.

Очолили рейтинг конкурентоспроможності ІТ-галузі США (78,9 балу), Фінляндія (73,6), Швеції (71,5), Канади (71,3) та Нідерландів (70,7).

У першу п'ятірку серед країн Східної Європи увійшли Естонія, Чехія, Угорщина, Словаччина і Литва. Росія зайняла 38-е місце, набравши 36,8 балу.

Джерело: ІМК

0 коментарів

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии