А.С.Д. в Google News - натисніть Підписатися

12 квітня 2003 року християнські демократи об’єдналися в єдину партію – Християнсько-Демократичний Союз


12 квітня 2003 року у Києві відбувся позачерговий 6-й з’їзд партії Християнсько-Народний Союз. Головним результатом з’їзду є об’єднання всіх здорових політичних сил, які представляють християнську демократію України, в єдину партію – Християнсько-Демократичний Союз під керівництвом Володимира Стретовича.

Нова партія об’єднала Християнсько-Народний Союз та представників регіональних організацій ще трьох партій - “Всеукраїнського об’єднання християн”, Християнсько-Демократичної партії України та Української Християнсько-Демократичної партії.
З боку ХДПУ участь у створенні Християнсько-Демократичного Союзу взяли представники найчисельніших та найдієздатніших обласних структур цієї партії: Львівської, Тернопільської, Хмельницької.

ВОХ у нової партії репрезентують представники обласних організацій: Луганської, Донецької, Дніпропетровської, Черкаської, Вінницької, Чернівецької, Львівської.

З боку УХДП до складу нової партії влилися представники обласних організацій наступних регіонів: Львівського, Рівненського, Харківського.

Делегати з’їзду обрали склад секретаріату нової партії, до якого увійшли представники суб’єктів об’єднання. Членами керівного органу партії стали:

Гутор Михайло – секретар з організаційних питань
Ільїн Едуард – зв’язки з громадськістю
Найдьонов Сергій – соціальні питання
Панько Дмитро – секретар з питань ідеології та інформаційної політики
Синяговський Владислав – молодіжна політика
Сорочик Юрій – політико-правові питання
Странніков Андрій – секретар з міжнародних питань

Створення ХДС - це вимога часу. Християнська демократія – єдина ідеологія, здатна синтезувати в собі краще як з лівого, так і з правого. Християнська демократія – це справжня народна ідеологія, що спирається на цінності, прихильники котрих є серед усіх верств населення – як серед багатих, так і бідних, як на Заході України, так і на ії Сході. Християнська демократія – це доктрина солідарності, яка потрібна Україні саме зараз, коли існуючі вузькокласові ідеології (як ліві, так і праві) довели свою неспроможність запропонувати Україні вихід з політичної кризи.

Час розбрату минув – прийшов час об’єднання!

2003 год,
Архив газеты "Христианский Демократ"

0 коментарів

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии