А.С.Д. в Google News - натисніть Підписатися

Кулик Олег Володимирович

Керівництво Центру / Дослідження Центру / Видання Центру

'КуликНародився 4 серпня 1963 року в с. Мокиївка Чорнухинського району Полтавської області в сім’ї військовослужбовця. Після закінчення восьми класів у 1978 році вступив до Київського суворовського військового училища. Після його закінчення в 1980 році був направлений для подальшого навчання в Новосибірське вище військово-політичне загальновійськове училище. Закінчив його у 1984 році, отримавши фах офіцера з вищою військово-політичною освітою, викладача історії та суспільствознавства, та був направлений для проходження служби в групу радянських військ в Німеччині.

Служив на посадах заступника командира роти з політичної частини, а потім секретаря комітету комсомолу полку в м. Берлін та м. Магдебург. В 1989 році переведений на службу в Київський військовий округ в м. Біла церква. Перебував на посадах заступника командира роти з політчастини та секретаря комітету комсомолу полку.

У 1990 році призначений помічником начальника політвідділу Київського вищого загальновійськового командного училища. Після його ліквідації у 1992 році проходив службу на різних посадах в системі військової освіти Міністерства оборони України (Київський інститут Сухопутних військ, Науково-методичний центр військової освіти). Службу в Збройних силах України закінчив у 2001 році. Звільнений в запас у званні підполковника.

Протягом 2002-2006 років був депутатом Дніпровської районної у місті Києві ради. Пізніше працював заступником генерального директора державного підприємства «Центр державного земельного кадастру». З 2011 року очолює Секретаріат Центру суспільного розвитку “ІНТЕР-АКЦІЯ”.

0 коментарів

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии